Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 17 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 131 до 140 от общо 162
  1. #131
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Интересен филм за дупките в небето !


    https://www.youtube.com/watch?v=rIM59JCO3Ug

  2. #132
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    С пълна сила върви нямаляването на населението на планетата Земя по един или друг начин ! Ето един експеримент !! И колко от нас знаеха за този опит.........

    https://iskamdaznam.com/eksperimenta...rqs_i9aJ_x2L2Y


    https://iskamdaznam.com/ucheni-povto..._TqVVw7ANo3deM

  3. #133
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    От доста време си мисля следното.Ония горе няма да позволят в никакъв скучай масова чистка на населението на планетата Земя.Така че по спокойно.Преди време попаднах на един клип на коййто някакъв контактьор задава въпроси на някакъв другопланитянин.Един от тях беше следния:Вярно ли е че земляните ще пътуват до марс? Отговора беше следния:Да съвсем скоро.Там в момента усилено се строят бази за вас.Казва че там в момента се намират още две цивилизации които били много негативно настрояни срещу земляните.Но дори те да не желаяели това да се случи галактическия съюз щял да ги принуди.Казва че и Венера я очаквало същата ситуация.Споменава също че в момента се намирал на кораб дълъг 60 км по вашите земни мерни еденици.Контакта го осъществявал телепатически с контактьора.И т.н.....Защо го разказвам това.Според мойте разбирания хората на земята се делят на удобни и на неудобни.Ако това което е казал тоя чуждопланетянин е вярно едни от вариантите за намаляване населението на Земята е преселение.Просто неудобните ще пътуват с еднопосочен билет.Че си мисля следното.Кплко ли неудобни ще побере този кораб?Следват друг въпрос.Защо еднопосочен билет?Ами там кой знае колко пандемии върлуват?За да се приспособи един землянин към тамушните условия на живот ще трябва да му поставят доста ваксини.Да но тези ваксини са разработвани за друг вид същества.От където следва че трябва да се прави промяна на тялото.С една дума нещата са много по сложни отколкото изглеждат по филмите.Да разиграем и обратния вариант.Землянин се завръща след години от Марс.Да ама не.С това променено тяло кой доктор ще е способен да му помогне?С една дума е обречен на гибел.
    Аз така си представям нещата с намаляването на населението..
    П.П. Забравих да спомена как се досетих за Марс.Освен този клип гледах и още един който се казваше - Ние живяхме 13 години на друга планета .Разказващият казва така: До тяхната планета имаше още една. Почети толкова голяма колкото тяхната.С тази разлика че там климата беше много неблагоприатен за живот.Там изпращаха провинилите се.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 10.05.2020 в 16:06.

  4. #134
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Заинтригува ме !! Гледал си,гледал си,ами пусни линкове за видеата дето си гледал ,да поумуваме и ние ,и по специално за да си поумувам !

  5. #135
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от asusat Виж публикацията
    Заинтригува ме !! Гледал си,гледал си,ами пусни линкове за видеата дето си гледал ,да поумуваме и ние ,и по специално за да си поумувам !
    Мен също ме заинтригува и ще очаквам линковете.Може и някои неща да припаснат със сегашната ситуация по тази малка планетка Земя.

  6. #136
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    https://www.youtube.com/watch?v=3ANZKd_EMbs

    Това не е клип за тази тема.Другите клипове немога да ги открия.Проблемът е че е на руски.
    Случайно попаднах на този клип в който един масон разказва на внука си как е устроен живота на планетата Земя.Да спомена че руският ми не е перфектен.Аз съм на ниво разговорен руски и много технически думи ми убягват.Но пък за тази цел има преводач.Този клип е идеален за разсъждения.
    Еднин от клиповете който на мен ми се стори интересен е какво е расказл един масон на своп внук. В него се обобщава живота ни на планетата Земя.Той казва че те ни подхвърляли технологии и след това докарвали туристи с техните кораби и им показвали как те самите са изглеждали преди хиледи години.Друго важно в клипа според мен е да се научим кои храни са полезни за нашите тела и по колко от коя храна да ядем.За концентратите казал че ако ги употребяваш всеки ден не било полезно.До два пъти в седмицата било допустимо.Концентрата убивал някакви нити.Разсказвза за много неща.Например колко нива на планети имало .Какви видове инопланитяни имало .Как била устроена тяхната ерархия .Какво да очаваме в бъдеще.И много много други неща.

    https://www.youtube.com/watch?v=qqwhu1Or9Og


    Тази снимка като фон е идеална.


    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-05-12 05-15-31.png
Прегледи:      99
Размер:	152.9 KB
ID:	10389
    Този пост е редактиран от batipej4o; 12.05.2020 в 06:20.

  7. #137
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Не пълен превод на част от горния линк за масоните.Не много добър опит за превод.
    Какво е казал дядото на внука си:Човечеството го очакват големи събития.В 2030 година за хората ще бъде отворен космоса.Живота ще се промени към по конфортен.Тоест космическите кораби ще получат разрешение за хипер пространсвото.Единственат бяла раса която е останала били титаните.Казал че земчта не била просто ферма а затвор за политически затворници от предишни животи на другопланитяни.Разговора бил записан без негово знание.Разговора продължил за бъдещето.За квантовите компютри,за космическите кораби,за космичеакото корабостроене,за алкохола откъде е дошъл на земята,какво е това анонаки нефилини,какви са тези сивите и въобще откъде са дошли.Но какво са астрални пътешествия проклетника не отговорил.Може и да е знаел.Разговора продължил за храната,какво трябва да ядем и какво не.За нанороботите и бактериите и как да се освободим от тях по народни способи.Кзал че по магазините ще се появят квантови компютри.Процесорите на които ще могат да обработват до128 000 000 бита информация за секунда.Квантовия компютър бил изобретен много отдавна но още бил забранен за масово потребление.Ще започне пропаганда че нефтените запаси са към края си.Всичко ще премине на електричество.Всички автомобили ще станат електрически.В 2030 година ще се представи двигател който работи на свободна енергия.Ще бъдат разрешени полети в хиперпространството.Всичк това ще бъде толкова добре замаскирано че хората няма да разберат истената и ще казват че това е произлязло случайно от техническич прогрес на човечеството.Ще започне пропаганда че ресурсите на планетата са на превършване и ще започнат да се строят кораби за овладяване на други планети.Това било начин на разсъждение на анонаките и сивите паразити на космическо ниво.Дядо му казал още че нашата планета се явява 3 клас по комфорт.Като цяло те били 6,5,4,3,2,1 клас.Така че ние сме още деца в училище.Те имали 666 планети като нашета.Паразитите го правели с цел да ни заблудят.По цялата планета щяло да бъде една държава и няма да има други държави.И накрая щ;ла да се разскрие правдата която са прекривали хиледолетия.В бизнес класа живеят тези които се предвижват на чинии,За останалите това е забранена зона.Земята за други свободни другопланитяни била забранен както зона 51 за хората.Същества от 1 и 2 клас планети долитали да видят своето минало от преди няколко хиледи години.Боговет приличали на хората но от по виш клас и живеят колкото си пожелаят и практически били безмъртни.И чрез сънят се обновявали както хората се обновяват.Това било нормално за органичните.Правителвенот задколисие се контролора чрез рептилите роби.Цялата световна система се контролира от биороботи.Всички Рок Фелери и Рок шилдовци са биороботи.Валутата е измислена за заробване на човечеството.Илюминатите служат на класа ерафанти.Елефанти това са рептили.Рептилите пък служат на сивите.И така нататък.Масоните служат на илюминатите.Комитета на трйсетте служат на масоните.На масоните служат кгб ,фбр,правителствата и така нататък.Като малки кученца на фермата.Превода е до 11.30 минута.
    По долу са рептил и сив.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-05-12 22-37-20.png
Прегледи:      90
Размер:	41.5 KB
ID:	10390Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-05-12 22-38-10.png
Прегледи:      86
Размер:	42.6 KB
ID:	10391

  8. #138
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас


    Я, тоя ми е като двойник.

  9. #139
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията


    Я, тоя ми е като двойник.
    Сигурен ли си?Кат те видях не ми приличаше на рептил.

  10. #140
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Да подчертая че немога да кажа че превода е едно към едно с оригинала.Някой неща ги съкръщавам .Руският ми е на разговорно ниво.

    За контактаи с чуждопланитяни в злато му разказал че в 2040 +5–5 години се планира официална среща с анунаки.За това посрещане се приготвят масони,люминати и ирафанти.Тези анонаки той ги описал в дрехи със злато.Примерно като фараони.Бавно и демонстративно щели да се спуснат на Земята.Мецец преди това щяло да бъде съобщено че към планетата ни се приближава доброжелателен кораб.Този кораб щял да бъде показван по всички канали по целия свят.Те щели да се нарекат наши древни създатели,учители и наставници.Щели да кажат че идват от далечна орбита на Орион.Нас щели да нарекат грандиозен успешен експеримент.Естествено че ще излъжат.От този момент щяло да започне официалното откриване към вселената и щяло да бъде най голямата сензация за човечеството.От този момент хората щели да започнат пряко да им служат.Първите представители щели да бъдат 3 жени и 3 мъже.С тях щяло да има деца и животни.След това събитие цялата планета щели да я обединят в една държава.Парите щели да отпаднат и щели да бъдат заменени с някакви си енергетически ресурси.Тоест ако искаш да купиш ншщо то ще може само с енергетически ресурси.Сивите ги описал като бегълци от друга галактика.Всъщност не е избягала цялата раса а само отделни същества които създали своята гнусна империя и били завербували цялата система.Те със заплахи и унищожение звербували анонаките.Изпозвали ги и ги принудили да работят за тях.Тези паразити са завербували енергетически 10-15 процента от всички галактики.Тези паразит преди хиледи години трябвало да изчезнат.666 планети работели за тези гнусни твари.Те имали воена техника която практически била неуязвима -непробиваема.Под тяхно робство били попаднали две раси.Човекоподобни анонаки и титани хора.Анонаките били доста отдавна в тяхно робство.Титаните били свързани с научни цели и с изучаване на космоса.На кратко били хора изследователи.Тте се натъкнали на нашета слънчева система.Но анунаките ги разбити и им затворили душите в специален енергиен сейф..Продължил да говори за луната.Това било една от 666 -те планети на анонаките набичкани със всякаква смъртоносна техника или звезда на смърта.Луната се явявала космически кораб.В нея били заблокирани душите на титаните.От тези души генните инжинери на анонаките създали смъртни аватари.И заблокирали 99 процента от своите гени.Титаните неприличали на човекоподобните и на анонаките.Те биля високи около3-4 метра.Със силни груби и масивни тела.Архиолозите и до днес намират останки от огромни скелети.Останали от войната.Били създадени толкова аватари колкото бил екипажа на титаните.Аватарите били разселени по земята.И така на 666 планети живеят хора с души на титани.Рептилоидхите се явявали биотехника създадена от анонаките всъщност изкуствени същества.Тези андроиди следят всичко свързано с парите.Накратко ние замляните сме с тела и ДНК на анонаки и с истрита памет на титани.Анонаките били високомерни,алчни и хитри.
    Отдоло титан и анонак.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-05-13 22-10-36.png
Прегледи:      61
Размер:	116.2 KB
ID:	10392Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-05-13 22-14-18.png
Прегледи:      57
Размер:	331.8 KB
ID:	10393

    Изобретение на дявола.Може би много не знаят че първия айфон е имал цена 666 $

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2020-05-12 03-36-45.png
Прегледи:      62
Размер:	180.4 KB
ID:	10394

 

 
Страница 14 от 17 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •