Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 24 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 238
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    Цитат Първоначално публикувано от evgeni.filimonov Виж публикацията
    Всички начинаещи искат и правят странни неща, сигурно го е страх да не умрат от студ пчелите.... И аз бях същия навремето.
    Да да точно това ми каза,че някакъв уж пчелар му казал.А на мен ми каза един 80-и няколко гудишен пчелар но той си е такъв над 50 години се занимава.Та той ми каза че 2.5 им е напълно достатъчно поне за нашия край .

  2. #12
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    опа скоро не е имало някоя критика отворен съм за съвети и мнения от вещите в занаята

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    по долу съм отбелязал че излизат на 26-27 но това е по желание изработвам ги както ми каже клиента

  4. #14
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    фарар на фалц само на страничните изработен по поръчка и изискване на клиент споделете как е

  5. #15
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215

    фарар

    Този пост е редактиран от galin79; 30.12.2015 в 17:26.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Този корпус е направо безумие. Оставен на равна повърхност корпуса ще лежи на двете тънички пера които стърчат. А колко ще е контактната повърхност ако корпуса е поставен върху обърнат капак (така практикуват над 90% от колегите които познавам при прегледи) тези пера ще се изпочупят за нула време.
    На най-горния корпус на лицевата страна в долния ляв ъгъл има голямо усукване на влакната което със сигурност на трябва да го има особено в ъгъл.
    Ако прелките са от "водоустойчив" шпертплат за кофражи, веднага ги махни, защото ще станат на халва още след няколко месеца.

  7. #17
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Този корпус е направо безумие. Оставен на равна повърхност корпуса ще лежи на двете тънички пера които стърчат. А колко ще е контактната повърхност ако корпуса е поставен върху обърнат капак (така практикуват над 90% от колегите които познавам при прегледи) тези пера ще се изпочупят за нула време.
    сигурно си прав както го иска така съм му го направил

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от galin79 Виж публикацията
    сигурно си прав както го иска така съм му го направил
    И след като се разпаднат материалите както казва rosty_sz и ще излезе кой виновен? Ами майстора - тоест Галин - тоест ТИ. И какво излиза, че ти не можеш да правиш качествени кошери. А оттук следва, че не може кой какво иска и ти да изпълняваш. Той може да иска и от велпапе да му го направиш. Ти ще се съгласиш ли?

  9. #19
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Покривната табла от четвъртата снимка ми изглежда много плитка. Като се постави хранилката, капака ще лежи върху хранилката, вместо върху таблата.

  10. #20
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    И след като се разпаднат материалите както казва rosty_sz и ще излезе кой виновен? Ами майстора - тоест Галин - тоест ТИ. И какво излиза, че ти не можеш да правиш качествени кошери. А оттук следва, че не може кой какво иска и ти да изпълняваш. Той може да иска и от велпапе да му го направиш. Ти ще се съгласиш ли?
    да много си прав така ги искаше по негов моел бях решил да неги правя но накрая склоних как да върна човек ще ги ползва за подвижно пчеларство и да несе разместят при прехот

 

 
Страница 2 от 24 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •