Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 19 от общо 19
  1. #11
    наглед да, но тази година и то съвсем скоро имах същия проблем в една отводка.Първоначално мислех и аз за каменно пило, консултирах се с няколко от съседите пчелари, и установихме че е варовито пило.Между другото, сега не е времето за проявяване на В.П. но.... заради човешка намеса изчанчихме природата, не ми се мисли какво ще следва за в бъдеще.

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    И по къкъв начин го установихте?

  3. #13
    Цитат Първоначално публикувано от iris
    И по къкъв начин го установихте?

    на базата на многогодишен, опит на съседите.Не говоря за старците пчелари около мен, а по младите от селото който се занимават с пчеларство.Благодарение на съветите им, и насоките се справих с този проблем.

  4. #14
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Цитат Първоначално публикувано от iris
    И по къкъв начин го установихте?
    Цитат Първоначално публикувано от gillan
    на базата на многогодишен, опит на съседите.Не говоря за старците пчелари около мен, а по младите от селото който се занимават с пчеларство.Благодарение на съветите им, и насоките се справих с този проблем.

  5. #15
    Цитат Първоначално публикувано от iris
    Цитат Първоначално публикувано от iris
    И по къкъв начин го установихте?
    Цитат Първоначално публикувано от gillan
    на базата на многогодишен, опит на съседите.Не говоря за старците пчелари около мен, а по младите от селото който се занимават с пчеларство.Благодарение на съветите им, и насоките се справих с този проблем.
    не искам да влизам в излишни полемики и спорове.Всеки решава сам за себе си, какво ще прави с пчелите си.

  6. #16
    Автор
    Регистриран
    01.01.2011
    Мнения
    167
    Пчеларски район
    с.Средец и гр.Стара Загора
    Благодаря за помаща и съветите!
    Ще проверим какво точно е и ще действаме.

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    24.01.2012
    Мнения
    8
    каквото и да е соленето със сигурност няма да навреди.наистина резултата е страхотен.а за препарата писах за да си прецени сам възможностите,а не да налагам мнението си!

  8. #18
    Цитат Първоначално публикувано от viko83
    каквото и да е соленето със сигурност няма да навреди.наистина резултата е страхотен.а за препарата писах за да си прецени сам възможностите,а не да налагам мнението си!

    точно така колега, и аз четох доста за препарата.Един познат от групата във Фейсбук ми го предложи, като вариант когато споделих за моето В.П. В нета, и в аптеката доста информация получих за него.И наистина стигам до извода че помага, но просто не се наложи да го ползвам.Дано не се и налага, но седи като запас, в шкафа.

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    24.01.2012
    Мнения
    8
    препарата го използвам напролет,когато почиствам дъната от подмора,след това ги намазвам с него за дезинфекция

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •