Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 649 от 676 ПърваПърва ... 149549599639647648649650651659 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,481 до 6,490 от общо 6760
  1. #6481
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Да, а в другата тема се говореше за обединяване. И как ще стане, като ние се събираме двама души и се получава...... чета с предател.

    Ами няколко нулеви години и ще стане.Я виж колегата го подарява...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #6482
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Колеги, хората продават меда, по 12 -15лв., а под 10лв. вече никъде няма
    Баси, уж бяхте най бедния регион. От къде такива богати клиенти бре. В Бургас народа беден , няма такива цени.

  3. #6483
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Баси, уж бяхте най бедния регион. От къде такива богати клиенти бре. В Бургас народа беден , няма такива цени.

    Стига си се правил.Вашите цени са в еуро сега до септември.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #6484
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Баси, уж бяхте най бедния регион. От къде такива богати клиенти бре. В Бургас народа беден , няма такива цени.
    До днес бях на Бъргас на почивка, видях мед на 3 места на по 11 лева и в магазин на 12 лева. Защо сами пчеларите си правим мръсно не зная, кой печели от това да продава на загуба?

  5. #6485
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    На Красно Село в локалното на 6,50 бурканя човека продава...
    Има мед и на 3 лева, аз говоря за мед от пчели не за мед от захар.

  6. #6486
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    До днес бях на Бъргас на почивка, видях мед на 3 места на по 11 лева и в магазин на 12 лева. Защо сами пчеларите си правим мръсно не зная, кой печели от това да продава на загуба?
    В грешка си. Май беше дал над 1500кг. захар, аз толкова захар не съм давал за 30г. Като не ти се вързва сметката ,гледай нещо друго.

  7. #6487
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    В грешка си. Май беше дал над 1500кг. захар, аз толкова захар не съм давал за 30г. Като не ти се вързва сметката ,гледай нещо друго.
    Това което си написал е супер глупаво. Давам захар само да спася кошерите от смърт, когато в кошера няма и капка мед. Ако не си виждал такова глад недей говори. Ако си опитен пчелар ми кажи ако умират от глад дали ще складират мед или ще го консумират? Много глупав коментар. МНОГО

  8. #6488
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Да, а в другата тема се говореше за обединяване. И как ще стане, като ние се събираме двама души и се получава...... чета с предател.
    Какво обединяване, всеки не гледа не него да му е добре, а на другия да му е зле. Предатели да искаш. Върни се преди 20 години и виж каква е била цената на хляба, сиренето и бензина и после на меда Само като видиш цената на инвентара как се вдига и колко трудно вече се гледат пчели. Постоянно се пръска и всякави болести. Какво да кажа повече.

  9. #6489
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    В грешка си. Май беше дал над 1500кг. захар, аз толкова захар не съм давал за 30г. Като не ти се вързва сметката ,гледай нещо друго.
    Чета коментара и се чудя що за човек (пчелар) ще напише таква глупост. Не, обичам пчелите и не искам да гледам друго. Да, искам трудът ми да бъде оценен. Да, не искам да ме ебават картел прекупвачи. Винаги когато съм давл проби е излилал перфектен, чист мед и за това държа на цена.

  10. #6490
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    ... Не, обичам пчелите и не искам да гледам друго.....
    Добре, но стига рева за цена и че те преибават. Стига гледа къде, кой, на колко продава. Има понятие " себестойност". Меда си е мой и мога да го продавам без да се съобразявам с някой.

    пп. от глупавия човек още веднаж : провери си сметките, не може в цяла България да се продава на 15лв., за да се докараш на печалба.

 

 
Страница 649 от 676 ПърваПърва ... 149549599639647648649650651659 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 26 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 26 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •