Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 631 от 677 ПърваПърва ... 131531581621629630631632633641 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,301 до 6,310 от общо 6761
  1. #6301
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Радвай се Ник.Ако дъжда е бил кротък и продължителен,а не порой за 10 минути ще има достатъчно влага за десетина дена.А това означава нектар бол,сутрин до 10–11 часа.И тогава ще разбереш предимството на пилото от дъска до дъска. Дори и първия блок,цъфтящ от седмица ще оползотворят още .След 2–3 дена погледни магазините им и ако са пълни мушкай под тях друг.Успех ти желая Ник!
    Благодаря успех и на теб! Беше порой за 20 мин. но миналия месец валя още 2 пъти така че има влага, само дано има хубав сорт слънчоглед. Още утре ще и сложа 2ри магазин под първия защото после съм ангажиран. Тази годна излях 100кв. цимент от пчелина до стаята на вадена на мед и от там до пътя и няма нищо да нося, само мед да има.

  2. #6302
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Между другото препоръчайте ми количка да карма магазините, имам 2 но не ми харесват. За тенекии едната е идеална но за магазините не ми харесва.

  3. #6303
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Между другото препоръчайте ми количка да карма магазините, имам 2 но не ми харесват. За тенекии едната е идеална но за магазините не ми харесва.
    Само мед да има, колички бол. Ако си сръчен можеш и сам да си стъкнеш превозното средство. Имам предвид да си направиш количка тип РК-1. Просто си намери капла с гума от едновремешните сгъсвайки на "Балкан", а може и от сегашните китайчета. Лека и здрава конструция от тръби и си ти. Ако не си на ти с труд и творчество, нещата се усложняват. Мога да ти снимам моето ръкоделие по-късно.

  4. #6304
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Само мед да има, колички бол. Ако си сръчен можеш и сам да си стъкнеш превозното средство. Имам предвид да си направиш количка тип РК-1. Просто си намери капла с гума от едновремешните сгъсвайки на "Балкан", а може и от сегашните китайчета. Лека и здрава конструция от тръби и си ти. Ако не си на ти с труд и творчество, нещата се усложняват. Мога да ти снимам моето ръкоделие по-късно.
    Благодаря, в краен случай аз ще си я направя, може да открадна някоя идея, но имам много работа а вече ми писна и искам почивка. Другата седмица започвам да сменям покрива на къщата и понеже няма пари за майстор аз ще се пържа а една стая (склад) ремонтирам сега, после ще правя ремонт на кухнята и на детската в къщи.

  5. #6305
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Благодаря, в краен случай аз ще си я направя, може да открадна някоя идея, но имам много работа а вече ми писна и искам почивка. Другата седмица започвам да сменям покрива на къщата и понеже няма пари за майстор аз ще се пържа а една стая (склад) ремонтирам сега, после ще правя ремонт на кухнята и на детската в къщи.
    Е,дините стават вече множко за под една мишница. Ама щом си млад и мераклия ще я сколасаш някак си.До зимата има мното време,така че, почивай и по малко.Работата няма свършване на тия години.После се кара по–яваш.И пак успех от мен за завършването на замислените начинания.

  6. #6306
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Е,дините стават вече множко за под една мишница. Ама щом си млад и мераклия ще я сколасаш някак си.До зимата има мното време,така че, почивай и по малко.Работата няма свършване на тия години.После се кара по–яваш.И пак успех от мен за завършването на замислените начинания.
    Проблема е, че здравословно не съм добре и е мъка, но не се предавам все още. Всяка година се заричам да намаля работата, но само да мога да мърдам няма спиране.

  7. #6307
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ... Мога да ти снимам моето ръкоделие по-късно.
    Я, да видим.

  8. #6308
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    ...препоръчайте ми количка ...
    Аз си взех от Практикер една с две колела и си я преработих. Лагерите на колелетата смених с нови главини и втулки от текстолит, удължих платформата напред и я прихванах за рамата с две шини по диагонал. Пет пълни корпуса ЛР кара без проблем и не тежи на ръцете и кръста /и при мене кръста е проблемен/. Оригиналните гуми бяха боклук, но по пазарите се продават читави външни и вътрешни гуми, купих си, не са скъпи.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  9. #6309
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Корпусите и сандъчетата с пити ги возя в багажника на колата. Само мед да има, с ваденето ще се справя!

  10. #6310
    Потребител
    Регистриран
    22.07.2015
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Каварна
    Браво,колега ако пуснеш и снимки много може да попият!
    /

 

 
Страница 631 от 677 ПърваПърва ... 131531581621629630631632633641 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (1 потребител (и) и 4 гост (и))

  1. Tevion

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •