Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 609 от 677 ПърваПърва ... 109509559599607608609610611619659 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,081 до 6,090 от общо 6761
  1. #6081
    Потребител
    Регистриран
    22.02.2017
    Мнения
    52
    Пчеларски район
    Русе
    Еееее магнатите да му мислят, 12 си е 12 не е като 120 амааа... се файда

  2. #6082
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Вчера отново прескочих до пчелина. Времето беше слънчево, температурата малко над 20С. Масов цъфтеж на джанките. Цъфтяха и доста други - иглики, минзухари, кокичето прецъфтява. Пчелите носеха прашец, в питите има пресен нектар. Продължих с разпечатване на меда, за активизиране на семействата. Пилото се увеличава. Успешен сезон на всички!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  3. #6083
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Вчера махнах пликове на всички. 50 % силни 50 % средни и 2 слаби зазимени с недобри майки. Някой сами бяха изнесли пликовете. Другата седмица започвам Hive alive.

  4. #6084
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.12.2014
    Мнения
    220
    Пчеларски район
    Врачанско
    Ходих да допрегледам кошерите и са добре, драснах им медец да си хапнат и съм горе-долу доволен от видяното. Сложих питки с мед на тези, които не можах да прегледам за да съм спокоен покрай тея застудявания и се замислям да ги намаля леко, че бройката ми е множко, а природата вече не ме покрива.
    Трънките винаги са били подбудата в началото на годината, само че тази няма да е точно така. Има цъфнали, има попарени от сланата, има на бутон и има едни, които сигурно ще отварят за Великден. Просто го няма онова бяло поле и питите с прашец в кошера. Баира продължава още малко.
    Медец

  5. #6085
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Вчера махнах пликове на всички. 50 % силни 50 % средни и 2 слаби зазимени с недобри майки. Някой сами бяха изнесли пликовете. Другата седмица започвам Hive alive.
    http://scientificbeekeeping.com/the-...t-6-treatment/
    Надявам се да го прочетеш преди да си дадеш парите за Hive Alive

  6. #6086
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.01.2016
    Мнения
    338
    Пчеларски район
    Павликени
    А старците като мен които не знаят други езици освен български как да го прочетат ?

  7. #6087
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от дядо борю Виж публикацията
    А старците като мен които не знаят други езици освен български как да го прочетат ?
    Пусни го на Гугъл преводача. Не е на 100%, но пак ще схванеш основното.

  8. #6088
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от дядо борю Виж публикацията
    А старците като мен които не знаят други езици освен български как да го прочетат ?
    Ранди казва, че неговите тестове и тези, които е чел са недостатъчни са категоричен отговор. В неговия случай ефекта от препарата е по-скоро негативен.
    Личния ми опит, и този на колегите, които са го ползвали обаче е в положителна посока. Така че освен линкове, не е лошо и да се споделя личен опит. Поне според мен.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #6089
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от malkia.sandanski Виж публикацията
    http://scientificbeekeeping.com/the-...t-6-treatment/
    Надявам се да го прочетеш преди да си дадеш парите за Hive Alive
    Въобще не вярвам на това. Миналата година давах и съм много доволен. Всичко това е маркетинг, някой е гушнал парички.

  10. #6090
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Всичко това е маркетинг, някой е гушнал парички.
    За да е това което казваш, накрая трябваше да позиционира някакъв продукт, който да ни разреши проблемите, което той не прави
    Не е нужно да обвиняваме човек, затова че споделя изследвания и наблюдения. Дай Боже да има повече такива хора.

 

 
Страница 609 от 677 ПърваПърва ... 109509559599607608609610611619659 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •