Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 518 от 676 ПърваПърва ... 18418468508516517518519520528568618 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,171 до 5,180 от общо 6760
  1. #5171
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Това как да го тълкуваме за да знаем как да се подготвим, като клетва, прокоба или някакво пророчество?
    Няма как с прочитането на един пост, който ти е направил впечатление, вероятно защото се разпознаваш в него, да разбереш за коя Мария иде реч. Последните постове във форума, също са в тази връзка. Е четете де, не чакайте да се обяснява по няколко пъти.

  2. #5172
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Няма как с прочитането на един пост, който ти е направил впечатление, вероятно защото се разпознаваш в него, да разбереш за коя Мария иде реч. Последните постове във форума, също са в тази връзка. Е четете де, не чакайте да се обяснява по няколко пъти.
    Не се разпознавам и припознавам с никой, нямам време да четем всички постове във форума, но цитирания от мен по горе пост наистина ме впечатли признавам си! Щом свършим с ваденето на меда на крака на всеки кошер ще вържем по един червен конец против уроки!

  3. #5173
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Не се разпознавам и припознавам с никой, нямам време да четем всички постове във форума, но цитирания от мен по горе пост наистина ме впечатли признавам си! Щом свършим с ваденето на меда на крака на всеки кошер ще вържем по един червен конец против уроки!

    Само ВЪЗЛИТЕ да не убъркаш.Не забравяй 2 премяташ 2 прехвърляш.Малко Английско звучи ,но топли зимата.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #5174
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Колега май вчера си пробвал да работиш в неподходящо време, иначе няма логика нещата да се променят само за 24 часа?
    Със сигурност няма как за се променят нещата за 1 ден, но не знам какво беше това чудо 1вия ден, може би са надушили мед някъде и нямат спиране

  5. #5175
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    IMG_20180822_191044.jpg
    IMG_20180822_190959.jpg

    Ето кошер дал 7 магазина мед тая година.
    Днес е с 5 пити пило.
    Да видим как ще презимува.
    Без хранилки, без поилки, без процедури.

  6. #5176
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Ето кошер дал 7 магазина мед тая година.
    Днес е с 5 пити пило.
    Да видим как ще презимува.
    Без хранилки, без поилки, без процедури.
    Ще чакаме пролетта и дай боже пак да го видим така. Аз лично искам да иззимяват всички семейства и ще се радвам за теб. Не си мисли, че ти злобеем на резултатите. Ти не разбираш нас. Ето аз не съм виждал такава бурна паша като при теб, но и ти не си виждал купчините пчели на много от колегите тук, и че пчелините им миришат на екарисаж. По леко се преглъща когато имаш успехи и не ти ги зачитат отколкото да имаш загуби и да те боли, а на туй отгоре и да те мачкат. Премисли го. Кой е в повече загуба?

  7. #5177
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Валентине, не го приемай за заяждане, но ако пилото продължи да ти е такова, ще имаш смъртност, ако не тази зима ще е другата. Дано не позная, но виждам същите признаци преди да ми загинат 120 кошера, 50% от семействата. Сега гледах документален филм от 2014, пилото му е същото като твоето, майките си ги купувал от Ловеч.

  8. #5178
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Без хранилки, без поилки, без процедури.
    Всичко това говори какво? Пчеларя няма никаква роля тук!

  9. #5179
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Всичко това говори какво? Пчеларя няма никаква роля тук!
    И аз затова се бия все по челото. Нищо не правят колегите по пчелите и накрая едни добиви докарали, и аз пак започвам да се бия по челото. На мен ми се скъса задника от работа.

  10. #5180
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Всичко това говори какво? Пчеларя няма никаква роля тук!
    Има,има.Не ти трябва хранилки за да храниш за добив. Трябвати магазин само.При бат Вальо може да не е магазина виновен,а природата. случват се тия чудеса по някога.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 518 от 676 ПърваПърва ... 18418468508516517518519520528568618 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 27 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 27 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •