Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 88 от 677 ПърваПърва ... 3878868788899098138188588 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 871 до 880 от общо 6763
  1. #871
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Температурите се вдигнаха, с тях и приноса на нектар, дано поне слънчогледа се отчете подобаващо ( макар че аз го кръстих "изтокглед" - все на изток гледа всичкия???). Последната снимка е специално за Рости, датата и часа на фотоапарата са коректни
    Еми от мен имаш пожелание да не ти стигнат тенекетата и да тичаш до Людмил да купуваш още.И здрав кръст да носиш,успех Цеко жив и здрав и др.година ще се видим отново.

  2. #872
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Температурите се вдигнаха, с тях и приноса на нектар, дано поне слънчогледа се отчете подобаващо ( макар че аз го кръстих "изтокглед" - все на изток гледа всичкия???). Последната снимка е специално за Рости, датата и часа на фотоапарата са коректни
    Ехеейй, браво - той ще откара до септември! На каква надморска височина е това - при нас в Русенско на около 150 метра, може да се каже че почти приключи след около 40 дни цъфтеж има само единични цъфтящи стръкое слънчоглед.

  3. #873
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от Ivan_vd Виж публикацията
    Еми от мен имаш пожелание да не ти стигнат тенекетата и да тичаш до Людмил да купуваш още.И здрав кръст да носиш,успех Цеко жив и здрав и др.година ще се видим отново.
    Мерси Иване, дай Боже, живи и здрави и догодина да се видим и да има с какво да се похвалим.

    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Ехеейй, браво - той ще откара до септември! На каква надморска височина е това - при нас в Русенско на около 150 метра, може да се каже че почти приключи след около 40 дни цъфтеж има само единични цъфтящи стръкое слънчоглед.
    Около 250 метра е надморската височина, но това според мен не е решаващо, просто арендаторите така я сколасаха работата в тая дъждовна и не благоприятна пролет.

  4. #874
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Напълни ми се душичката. Мерси за поздрава.

  5. #875
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Да, времето най на края се оправи и при мен има принос, започнаха да запечатват и може би след седмица ще въртя за последно.

  6. #876
    Потребител
    Регистриран
    29.12.2012
    Мнения
    72
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Да, времето най на края се оправи и при мен има принос, започнаха да запечатват и може би след седмица ще въртя за последно.
    Какво ще запечатват,от какво е приноса,от слънчоглед или нещо друго?

  7. #877
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Ехеейй, браво - той ще откара до септември!

    Не съм убеден,че късната паша е повод за "завиждане".Семействата,кои то успеят да се блокират по това време, едва ли ще успеят да се подготвят за зимата.Но,до колкото знам,Цеко има не малко отводки,което ще му помогне да стабилизира сем. за зимата.

  8. #878
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от търтея Виж публикацията
    Какво ще запечатват,от какво е приноса,от слънчоглед или нещо друго?
    Слънчогледа е останал тук там да цъфти измежду прецъфтялия, вече преминава. Има малко ливада и рехавата рапица. Още няколко дена и край с пашата.

  9. #879
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Според мен пашата не е късна, с оглед как се развиват нещата до момента и не ми се вярва да се стигне до блокиране при положение, че през ден проверявам магазините и разширявам дори и когато не е толкова належащо.

  10. #880
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.05.2013
    Мнения
    336
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    Според мен пашата не е късна, с оглед как се развиват нещата до момента и не ми се вярва да се стигне до блокиране при положение, че през ден проверявам магазините и разширявам дори и когато не е толкова належащо.
    Със основи или със изградени пити ги разширяваш?Нали пише по книги че през август пчелите трудно градили пити.

 

 
Страница 88 от 677 ПърваПърва ... 3878868788899098138188588 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 13 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 13 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •