Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 659 от 677 ПърваПърва ... 159559609649657658659660661669 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,581 до 6,590 от общо 6762
  1. #6581
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ама това що те чопли отвътре, да отвориш и да погледнеш, не можеш го прескочи.
    Тоя що не го интересува що става в кошера просто не е пчелар. То това отвътре си иде човеку.
    То като Даката все да ручка то убаво му каза един колега ,,Добре, че не си гинеколог Дака оти ще стане страшно с това ручкане,,. /Не помня кой беше

  2. #6582
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    То като Даката все да ручка то убаво му каза един колега ,,Добре, че не си гинеколог Дака оти ще стане страшно с това ручкане,,. /Не помня кой беше
    Даката е наше момче! Не е някой Боян , ТСЦ дето е виждал пчела само на снимка. И то па размазана.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #6583
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Бойко и той прост, и той наше момче. Туй интелегентите - отпиши ги. Тъй рече бай Ганя, па накриви капата.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #6584
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Бойко и той прост, и той наше момче. Туй интелегентите - отпиши ги. Тъй рече бай Ганя, па накриви капата.
    "...Разбира се, интелигентността на човека не се доказва с диплома от ВУЗ. Така както съвсем не винаги тя може да се мотивира и със служебното положение или професията. Ако, да кажем, за интелигентност се приема умението творчески да се възприема животът, изостреното чувство за етика и страстта към познанието, ако думата интелигент се смята за противоположна на думата еснаф, при струговете често могат да се срещнат не малко интелигентни хора и, обратно, при конструкторските чертожни дъски например-неинтелигентни..."
    Владимир Шатаев

  5. #6585
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    "...при струговете често могат да се срещнат не малко интелигентни хора...
    Точно на струговете прости хора трудно работят - намерил сравнение. Не случайно сега майстор стругар със свещ да го търсиш. Но не познавам умен, който да е полунеграмотен. Преди 100 години може и да е имало - образованието не е било достъпно.
    Чакай да видиш сега оня ми ти витошки пчелар като се разлюти, как ще ме грабне и мене покрай индженерина.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #6586
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Бойко и той прост, и той наше момче. Туй интелегентите - отпиши ги. Тъй рече бай Ганя, па накриви капата.
    Сега на ЕнтИлЕгентност ли ще се обиждаме?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #6587
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Точно на струговете прости хора трудно работят - намерил сравнение. Не случайно сега майстор стругар със свещ да го търсиш. Но не познавам умен, който да е полунеграмотен. Преди 100 години може и да е имало - образованието не е било достъпно.
    Чакай да видиш сега оня ми ти витошки пчелар като се разлюти, как ще ме грабне и мене покрай индженерина.
    "Да си прост е качество! Да си простак не е съвсем." Тъй хортуваше една даскалица. Па дали е права сам решавай.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #6588
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ... Туй интелегентите - отпиши ги. Тъй рече бай Ганя, па накриви капата.
    "Ако напредваш в знанията, а изоставаш в нравствеността, вървиш по-скоро назад, отколкото напред." /Аристотел/

  9. #6589
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Точно на струговете прости хора трудно работят - намерил сравнение. Не случайно сега майстор стругар със свещ да го търсиш. Но не познавам умен, който да е полунеграмотен. Преди 100 години може и да е имало - образованието не е било достъпно.
    Чакай да видиш сега оня ми ти витошки пчелар като се разлюти, как ще ме грабне и мене покрай индженерина.
    Мисля, че вложения смисъл е ясен...

  10. #6590
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    "Ако напредваш в знанията, а изоставаш в нравствеността, вървиш по-скоро назад, отколкото напред." /Аристотел/
    Ей това е много вярно. Като народ ние не сме по-прости от останалите европейски народи. Обаче ни куца морала и затова все по-назад оставаме.
    Пък реагирах на колегата, защото всеки трети пост му е обида към един конкретен участник. Ясно ни е неговото отношение, защо и откога е такова, но не е нужно по всеки повод и по всяка тема това да ни се натрапва. Да си отворят тема двамата, па да се чумосват там колкото искат. Сега какво е - единия се обадил, другия веднага се чувства длъжен да "му натрие носа" с възможно по-нецензурни епитети, а от време на време, като се присети, да залепи по нещо по въпроса и в останалите теми. Е това не ми харесва и си го казвам съвсем културно. Както не ми харесват и несвързаните и неграмотно написани мнения на друг един по-горе споменат колега. Но си трая и не реагирам, за да не става олелия, защото това е просто един форум за споделяне и е добре да се чувстваме комфортно и спокойно, пишейки в него.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 659 от 677 ПърваПърва ... 159559609649657658659660661669 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 14 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 14 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •