Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 34
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    31.07.2015
    Мнения
    4
    Пчеларски район
    София

    Купувам мед

    Здравейте колеги, купувам мед около 2-3 тона месечно. Предпочитам количеството да е от един производител и вид за повече инфо 0883 34 34 89.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Във село Гинци продават овче мляко ЦЕЛОГОДИШНО,дори и сега,когато овцете не се доят.А ти например от целогодишна акация ли искаш мед...
    Този пост е редактиран от Ангел Йосифов; 01.08.2015 в 11:08.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    31.07.2015
    Мнения
    4
    Пчеларски район
    София
    Предпочитам букет. При него ме устройва цена-качество. Всеки си преценява дали да продава или купува наведнъж или ЦЕЛОГОДИШНО.

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.05.2013
    Мнения
    336
    Цитат Първоначално публикувано от strekalovski Виж публикацията
    Здравейте колеги, купувам мед около 2-3 тона месечно. Предпочитам количеството да е от един производител и вид за повече инфо 0883 34 34 89.
    Каква е цената на букета?Проби взиматели

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Едно от най важните неща на каква ЦЕНА изкупувате не сте написали. Все още пчеларите не сме гадатели или всеки трябва да ви се обади по тела да му кажете цена?

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Понеже разбрах цената,на която изкупува този от една Фейсбук група мисля само да допълня За 4.90лв за кг. САМО СНИМКА ДО ТЕНЕКИИТЕ!!!

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    31.07.2015
    Мнения
    4
    Пчеларски район
    София
    Да цената почва от 4,90 лв/кг. Проби взимаме и за без да знам какво точно има отсреща всичко над 0,00 е много. Ако има сериозен интерес от някои сядаме и говорим. Тенекии, сертификати, транспорт, фактури и прочее.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от strekalovski Виж публикацията
    Да цената почва от 4,90 лв/кг. Проби взимаме и за без да знам какво точно има отсреща всичко над 0,00 е много. Ако има сериозен интерес от някои сядаме и говорим. Тенекии, сертификати, транспорт, фактури и прочее.
    А докаде разсте тази цена?

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    10.11.2013
    Мнения
    29
    Цитат Първоначално публикувано от strekalovski Виж публикацията
    Да цената почва от 4,90 лв/кг. Проби взимаме и за без да знам какво точно има отсреща всичко над 0,00 е много. Ако има сериозен интерес от някои сядаме и говорим. Тенекии, сертификати, транспорт, фактури и прочее.
    Китайците като гледам продават ... 1800-2500$ / тон. Що си не говорите с тях за "тенекии, сертификати, транспорт, фактури и прочее" ... Със сигурност биха осигурили необходимите Ви количества
    System network ...

  10. #10
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Във село Гинци продават овче мляко ЦЕЛОГОДИШНО,дори и сега,когато овцете не се доят.А ти например от целогодишна акация ли искаш мед...
    Те в Гинци целогодишно изкупуват и мед в тенекии, но предпочитат от по-тъмния. Повече им вървял, пък после...после всички ги знаем....
    Keep Walking...

 

 
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •