Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 107
  1. #11
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov
    Жената е Юлияна Радулова а фирмата е "Първа частна пчеларска фабрика Костинброд" Кошерите наистина не струват.
    Личноот трифон банев знам, че й е правил кошери за нейни клиенти, за които не може да изпълни. А като го знам какъв некадърник е ми е ясно и нейните какви ще са.

  2. #12
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov
    Жената е Юлияна Радулова а фирмата е "Първа частна пчеларска фабрика Костинброд" Кошерите наистина не струват.
    Точно за това имах предвид. И понеже едва ли някой е чул нещо положително за тази фирма, е възможно да са подобрили качеството и да се представят нови лица, като производители. Или става въпрос за съвсем различни хора.

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Я споделете някой дали има мнение за този производител
    http://www.kosheri.hit.bg/index.htm

    Мислех да поръчвам кошери от Костинброт на този номер 0876748375 не знам как се казва фирмата но каза че били фабрика,дали става въпрос за същите за които коментирате по горе sadsmile;
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  4. #14
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от ludiqmaks
    Я споделете някой дали има мнение за този производител
    http://www.kosheri.hit.bg/index.htm

    Мислех да поръчвам кошери от Костинброт на този номер 0876748375 не знам как се казва фирмата но каза че били фабрика,дали става въпрос за същите за които коментирате по горе sadsmile;
    Ами то си пише - с.Айдемир, обл.Силистра.
    Разстоянието м/у Айдемир и Костинброд е 400-500 км.

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    21.12.2010
    Мнения
    14
    ЦЕНТЪР - ЮЖЕН

    E-mail за поръчки: zaiavki@pchelar.com
    E-mail за информация: info@pchelar.com

    Магазин
    гр. Стара Загора,
    кв. Казански, бл. 27

    тел.:
    042 670211

    моб.тел.:
    0888 945455;
    0897 960935
    0898 755997
    Склад на едро
    гр. Стара Загора,
    кв.Кольо Ганчев,
    ул.Райна Кандева 66 А
    Сградата на кооперация "ПЧЕЛА"

    моб.тел.:
    0888 945455;
    0897 960935
    Препоръчвам ви кошерите на Пчеларски
    Център -Южен- гр.Стара Загора според мен кошерите които произвеждат са на ниво

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    21.12.2010
    Мнения
    14
    Г-н АЛЕКСАНДРОВ за кошерте ви гарантирам че са на ниво, защтото съм купил от тях ЛР и Дадан БЛАТ така че не искам да подвеждам никой ,все пак ви разбирам , възможно е да сте попаднали на нещо което е неприемливо за вас

  7. #17
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Имали някой който е в околноста на Костинброд да сподели колко фирми произвеждат кошери,защото съм много объркан
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  8. #18
    Потребител
    Регистриран
    11.12.2010
    Мнения
    84
    В Костинброд са двама производителите на кошери единия е Сашо а другия Юлия.
    В момента Сашо ми прави една мостра на 24-рамков лежак видях му работилницата и готови кошери и с две думи ОЧАРОВАН СЪМ.
    Много скромен и народен човек старае се да изпипва детайлите и е отворен за всякакви подобрения по кошерите.
    За обикновен ДБ-12 с магазин(без боя) 70 лв. а в магазина на Ботев същата конфигурация е 130лв.
    Бях се зарекъл да ви го похваля след като ми направи кошерите но темата така се завъртя.
    Телефона му е 0889887140 но като е в работилницата губи обхват.

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    7
    Цитат Първоначално публикувано от Зарко
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov
    Жената е Юлияна Радулова а фирмата е "Първа частна пчеларска фабрика Костинброд" Кошерите наистина не струват.
    Личноот трифон банев знам, че й е правил кошери за нейни клиенти, за които не може да изпълни. А като го знам какъв некадърник е ми е ясно и нейните какви ще са.
    колега, на Трифон Банев не вярвай за абслоютно нищо. Никога по никакъв начин той е нямал работа с никой от Костинброд или с който и да е от големите производители на кошери в България. Не знам как толкова много хора му вярвате на глупостите които разказва.

  10. #20
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Цитат Първоначално публикувано от dimitrov76dch
    Цитат Първоначално публикувано от Зарко
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov
    Жената е Юлияна Радулова а фирмата е "Първа частна пчеларска фабрика Костинброд" Кошерите наистина не струват.
    Личноот трифон банев знам, че й е правил кошери за нейни клиенти, за които не може да изпълни. А като го знам какъв некадърник е ми е ясно и нейните какви ще са.
    колега, на Трифон Банев не вярвай за абслоютно нищо. Никога по никакъв начин той е нямал работа с никой от Костинброд или с който и да е от големите производители на кошери в България. Не знам как толкова много хора му вярвате на глупостите които разказва.
    Аз съм последния човек, който ще му вярва на тоя олигофрен. Сигурно и за това е излъгал, то това му е начин на живот на тоя боклук.
    Ако съм обидил някой да ме извини.

 

 
Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •