Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 153
  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Георги Кръстев Виж публикацията
    Аз пък правя смо 2 ротации една на пролет и една на есен, с която и зазимявам! Но работя с 8р лр
    И аз така със силните семейства, но на слабите им правих и една след акацията. На хубава майка не им трябват ротации понеже си работи и на 2та корпуса само една пролетта за по бързо развитие и една еснта за да стимулира майката да работи до по късно.

  2. #32
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    ето един от днес малко множко съкове има но иначе материала е над 10 годишен сух и здрав като камък по трудно се работи но иначе е много здрав и лек
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри u0-neu-d3-b5002ac9575c241c667a96c4753f7e30^pimgpsh_fullsize_distr.jpg‎   u0-neu-d4-3c84ad16e55d7f40b5e06fb6a6056536^pimgpsh_fullsize_distr.jpg‎   u0-neu-d4-8e7c76cbc34de7933fae434ae001f428^pimgpsh_fullsize_distr.jpg‎  

  3. #33
    Наблюдател
    Регистриран
    04.10.2014
    Мнения
    35
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    И аз така със силните семейства, но на слабите им правих и една след акацията. На хубава майка не им трябват ротации понеже си работи и на 2та корпуса само една пролетта за по бързо развитие и една еснта за да стимулира майката да работи до по късно.
    Извинявам се за въпроса,но за каква ротация става въпрос?

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Rosen-shumen Виж публикацията
    Извинявам се за въпроса,но за каква ротация става въпрос?
    За корпусна технология става въпрос, не е по темата

  5. #35
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от galin79 Виж публикацията
    ха ха ха ха баце нищо лично но на мен това ми е първия кошер в живота нека си бледнее пред твоите
    Виж ся баце аз знам,че ти е първия та и за това ти дадох друга изработка за сръвнение-най добронамерено.Аз не съм дърводелеца на кошерите от снимките,но ти не се позаинтересува за това, а ми се пениш .........
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не е ли проблем че са боядисани еднакво че и мой те съм ги направил така.Иначе са красавци.

  7. #37
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от galin79 Виж публикацията
    ето един от днес малко множко съкове има но иначе материала е над 10 годишен сух и здрав като камък по трудно се работи но иначе е много здрав и лек
    точно тоя модел са мой те без краката.На каква цена ги продаваш или само за селфита ги праиш.

  8. #38
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    на 65-70 лв на който му харесват и устройва цената зависи на колко ще взема материала не исках да го споменавам тук че ще отнеса доста критики приемам и забележки и корекции по тях знам че има и по добри но за сравнение качество цена с тези по магазини те тук във Враца моите са си добри живи и здрави

  9. #39
    Заслужил Автор
    Регистриран
    17.06.2015
    Мнения
    215
    Цитат Първоначално публикувано от Лалов Виж публикацията
    Виж ся баце аз знам,че ти е първия та и за това ти дадох друга изработка за сръвнение-най добронамерено.Аз не съм дърводелеца на кошерите от снимките,но ти не се позаинтересува за това, а ми се пениш .........
    извини ме но ми прозвуча иронично това твой те бледнеят извини ме ако съм те засегнал жив и здрав

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от galin79 Виж публикацията
    на 65-70 лв на който му харесват и устройва цената зависи на колко ще взема материала не исках да го споменавам тук че ще отнеса доста критики приемам и забележки и корекции по тях знам че има и по добри но за сравнение качество цена с тези по магазини те тук във Враца моите са си добри живи и здрави
    тая цена с два магазина и рамкители е

 

 
Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •