Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски

    ГОЛЯМ СОФЙСКИ ИЗМАМНИК

    Здравейте искам да споделя с вас как ме измамиха и ако мога да предпаза някой за напред


    Та в интернет има много обяви за производтство на кошери от името на Йордан Димитров скоро ще разбера дали това му е истенско то име.Телефони който дава за връзка са 0899408280 , 0892391058 Живее в София кв. Дървеница. Та поръчах си един кошер по моите изисквания и ми го прати по еконта с наложен плате,кошера беше направен добре с сух матерял и му поръчах още 16 бройки,той поиска капаро 550 лева.
    Та капарото му го пратих по банков път на името на тази жена Людмила Тодорова КАменова която смятам че му е прятелка.Срока за направата на кошерите минаха и зема да увърта и да лъже вече към месец ТА АЗ КАТО БАЛЪК СЕ ИЗЛЪГАХ НО ВИЕ ВНИМАВАЙ ТЕ И ПАРИ НАПРЕД НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ДАМ
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    24.12.2010
    Мнения
    43
    Колега има начини за изпращане на пари,изискваш фактура проформа или отиваш на място и правиш договор.
    Ти направи ли нещо от това?

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    ЗА фактура нямам булстрат а да ходя да правя договор нестана sadsmile;начини за зимане на капаро има но като незнаех,бързах,доверих му се и така нататак.Както и да е ВАЖНОТО Е ЗА НАПРЕД ДА ВНИМАВАМЕ
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Днес си получих кошерите
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  5. #5
    Това добре. Остава само да ги напълниш.
    wink; Да се надяваме, че вече повече хора ще започнат да си вършат съвестно работата, за да не се получават такива гафове.

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Да смятаме въпроса за решен и темата да се затвори,нали?

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от buci59
    Да смятаме въпроса за решен и темата да се затвори,нали?
    Според мен така трябва.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •