Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 218
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от miroslav70 Виж публикацията
    Пчелари,малко себеуважение няма да навреди на никого,а при шизофренични драсканици е задължително.
    Пчеларите сме с истинско себеуважение и нямаме нужда да убеждаваме никого в стойността си. Ние знаем, че се справяме достатъчно добре и че сме важни и нямаме потребност от одобрението на някой друг, за да се чувстваме добре в кожата си.
    А що се отнася до човека даващ 10 - 20 лева за отводка, бих искал да знам какво ще каже примерно след 5 години, когато започне да вади мед и започне да го продава. Дали пак ще е на това мнение, че отводката струва 10 - 20 лева? Склонен съм да мисля, че такива хора биха искали дори много повече. Такава си е психиката им. А и защо ще трябва да чакам резултата? Той така красноречиво се е охарактеризирал в поста си.

  2. #12
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    здравейте, и аз съм на темата за рояците. Направих си японски кошер реших с него да започна. Та мисълта ми ес какво ще ме посъветвате да започна рояк или отводка, но няма как да сложа рамките с пилото вътре.? и моля за съвет.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    здравейте, и аз съм на темата за рояците. Направих си японски кошер реших с него да започна. Та мисълта ми ес какво ще ме посъветвате да започна рояк или отводка, но няма как да сложа рамките с пилото вътре.? и моля за съвет.
    Затова се започва с такава система, която е най удачна. Не че тази е невъзможна, но трябва да работиш само с нея. А когато дойде време да продаваш примерно ти отводки - какво правим? Отново се блъскаме по главата. Не ти се карам - просто с добри чувства ти подсказвам, че системата ми се струва най - неудачната за БГ. Рояка е най добре за случая.

  4. #14
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    искам да работя само с тази система колега и да я развия наблюдавал съм руснаци да работят с нея и се запалих. и аз смятам, че рояка е най-добра, но тук са кът роевете тази година и не успях. харесвами щото кошерите мога да си ги направя сам и то много бързо. Благодаря за отговора

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Василевсе ,започни с отводка.Слънцето принципно е прав,ама ти не питаш за това нали?

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    искам да работя само с тази система колега и да я развия наблюдавал съм руснаци да работят с нея и се запалих. и аз смятам, че рояка е най-добра, но тук са кът роевете тази година и не успях. харесвами щото кошерите мога да си ги направя сам и то много бързо. Благодаря за отговора
    Направи си изкуствен рояк и си в джаза. Бат Тянко, нали знаеш къде е Слънцето? Ами най- отгоре.

  7. #17
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    нямам други кошери инак досега да съм я свършил. тепърва започвам

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Соларис с тая снимка по-ми мязаш на Череп,ама не знам имаш ли чувство за хумор.Така че ,не хвърляй човека в дълбокото .

  9. #19
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    бат Тянко как се слага рамка на японски кошер?

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Соларис с тая снимка по-ми мязаш на Череп,ама не знам имаш ли чувство за хумор.Така че ,не хвърляй човека в дълбокото .
    Тази ми снимка, която всъщност не ми е снимка, охарактеризира лекинко и един друг мой образ, но сега ще ти отговоря със слънчевия ми такъв. Имам чувство за хумор и то е добре развито за някои хора, но в някои случаи минавам към по сатанинския си образ и някои други хора ги правя на зелева салата с лимон в дадени случаи. Ама аз не съм виновен - те сами ми идват, както казал попът на едно село за една селска к.....а, дошла да се изповяда при него.
    Този пост е редактиран от solaris60; 21.06.2015 в 14:33.

 

 
Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •