Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 29 от 36 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 281 до 290 от общо 353
  1. #281
    Наблюдател
    Регистриран
    09.07.2013
    Мнения
    15
    Пчеларски район
    Видинско далеч от Дунава
    Защо винаги полицаите ни се виждат виновни.Г-н Матеев полицаите са можели да ти намерят чантата по GSM за минути, но ако погледнеш нашето законодателство, (което е изцяло писано в частта си НК от адвокати само и единственно с цел да защитава престъпника, за да могат те да изкарват парички и то добри) те нямат право да проследяват неговото местоположение, защото е СРС, а според последната поправка в НК, дори разпечатки не се разрешават дори при издирване на изчезнали лица, а какво остава за открадната чанта, колкото и да ни е скъпа.
    Относно огледа на откраднатият Ви автомобил, едва ли е имало какво да се види, освен празният паркинг, Хорейшо Кейн може и да намери нещо ако е във филма.
    Учи се от грешките на другите. Няма да живееш толкова дълго че да ги направиш сам всичките.

  2. #282
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    След като полицията е с "вързани" ръце,крака,затворени очи и запушени уши у мен напира въпроса,аджеба,какво върши и изобщо необходима ли е.ДА,определено са НЕвинни.

  3. #283
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    След като полицията е с "вързани" ръце,крака,затворени очи и запушени уши у мен напира въпроса,аджеба,какво върши и изобщо необходима ли е.ДА,определено са НЕвинни.
    Да дебнат в храстите и да ме глобяват, че вместо фаровете съм включил лед светлините, а те на яркото слънце не се виждали. Голямо нарушение.

  4. #284
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Ти пък нямаш ли си антирадар-виновен......

  5. #285
    VIP Автор
    Регистриран
    14.02.2014
    Мнения
    1,056
    Пчеларски район
    Сливен
    Цитат Първоначално публикувано от plamenVd Виж публикацията
    ...те нямат право да проследяват неговото местоположение, защото е СРС, а според последната поправка в НК, дори разпечатки не се разрешават дори при издирване на изчезнали лица, а какво остава за открадната чанта, колкото и да ни е скъпа....
    Имаше един педераст дето обясняваше, че асфалта не се яде, същия този се кълнеше че няма да ходи евродепутат ама като видя зора замина, той същия обясняваше, че сме се отървали от полицейщината.
    А един друг дето много подслушвал сега ще го окушарят задето ..... не е искал да подслушва. След като живеем в абсурдистан нямаме право да се сърдим на когото и да било освен на нас.


    Сори не се сдържах.
    Винаги може по-добре.

  6. #286
    Наблюдател
    Регистриран
    05.11.2012
    Мнения
    23
    Пчеларски район
    Ямбол
    Мда. В България всички разбират от политика и футбол, но вече и разбирачите от полицейска работа не са малко.

  7. #287
    Автор
    Регистриран
    01.08.2014
    Мнения
    161
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Да дебнат в храстите и да ме глобяват, че вместо фаровете съм включил лед светлините, а те на яркото слънце не се виждали. Голямо нарушение.
    Не бъркай КАТ с охранителна полиция.

  8. #288
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от сашо 38 Виж публикацията
    Не бъркай КАТ с охранителна полиция.
    Все от един дол дренки. Сега след катастрофата в Яхиново ще видиш какво ще се получи. Полицейщина.

  9. #289
    Автор
    Регистриран
    01.08.2014
    Мнения
    161
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Все от един дренки. Сега след катастрофата в Яхиново ще видиш какво ще се получи. Полицейщина.
    Мисля че точно това е необходимо.На българина му липсва самосъзнание и оставен без контрол е опасен за самия себе си.Преди около 6 месеца,бившия министър на вътрешните работи Вучков,забрани спиране на автомобили от каквато и да е полиция,с единственото изключение за Пътна полиция,но ако са оборудвани с камери.За София,тези коли са 5 броя,но излизат два екипа.Нямат пари за повече,че са по 5 бона на кола.И предварително да оповестяват къде ще работят и всеки знае къде ще са утре,при това само през деня.В смисъл,приемаме,че съм без книжка,проверявам къде е контрола и не минавам от там.Или вечер,от кръчмата,си тръгвам на пет водки и не ми пука.В следствие на това,стомната се чупи и някой загива.Същото важи и за автомобила на колегата Матеев.Или е за части,или се движи из улиците с пренабита рама,но няма кой да го спре и установи това,защото заради заснет подкуп от 20 лв. на столичен катаджия,Вучков практически спря полицията да работи.Прочутата столична магистрална полиция/с палките 2/,стоя три месеца по магистралите в патрулките без никаква работа.От изнесената статистика,кражбите на коли в столицата,от 4-5 се увеличиха на 20 броя.Дори когато се опитваха да му го обяснят,министъра заяви,че ще се работи,както той е разпоредил и че държи на своето.Щеше да излезе с доклад три месеца по-късно,но се омете гузно от поста.И сега неговите глупости ги изтърпява редовия гражданин и никой не поема отговорността да отмени глупостите му.Щото крадците се изнасят с автомобили,не ходят пеша.И корупция не се бори със забрани,а с пари.Не може да се очаква полицай,сержант с 650 лв. основна заплата, да работи с хъс.Ами че той не може да изхрани семейството си дори.

  10. #290
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от сашо 38 Виж публикацията
    Мисля че точно това е необходимо.На българина му липсва самосъзнание и оставен без контрол е опасен за самия себе си.Преди около 6 месеца,бившия министър на вътрешните работи Вучков,забрани спиране на автомобили от каквато и да е полиция,с единственото изключение за КАТ,но ако са оборудвани с камери.За София,тези коли са 5 броя,но излизат два екипа.И предварително да оповестяват къде ще работят и всеки знае къде ще са утре,при това само през деня.В смисъл,приемаме,че съм без книжка,проверявам къде е контрола и не минавам от там.Или вечер,от кръчмата,си тръгвам на пет водки и не ми пука.В следствие на това,стомната се чупи и някой загива.Същото важи и за автомобила на колегата Матеев.Или е за части,или се движи из улиците с пренабита рама,но няма кой да го спре и установи това,защото заради заснет подкуп от 20 лв. на столичен катаджия,Вучков практически спря полицията да работи.Прочутата столична магистрална полиция/с палките 2/,стоя три месеца по магистралите в патрулките без никаква работа.От изнесената статистика,кражбите на коли в столицата,от 4-5 се увеличиха на 20 броя.Дори когато се опитваха да му го обяснят,министъра заяви,че ще се работи,както той е разпоредил и че държи на своето.Щеше да излезе с доклад три месеца по-късно,но се омете гузно от поста.И сега неговите глупости ги изтърпява редовия гражданин и никой не поема отговорността да отмени глупостите му.Щото крадците се изнасят с автомобили,не ходят пеша.И корупция не се бори със забрани,а с пари.Не може да се очаква полицай,сержант с 650 лв. основна заплата, да работи с хъс.Ами че той не може да изхрани семейството си дори!
    Ух, ух. Да ги ожалиш горките. 650 лв. заплата. А като спре някой за нещо минимално не го е жал да му нажули акт колкото е аванса на един обикновен човек и го остави, него и децата му гладни половин месец. Като са толкова кадърни да вървят и да ги търсят тия крадци, а не да ми се завират из шипките и само да се препичат на слънце или на сянка, ако е горещо. Когато е студено, вали, духа има сняг - няма никой. Тогава всеки си кара както си иска, но полицай - ниц. Чудят се сега какви да ги измислят, че като забраниха да спират за щяло и нещяло и парите секнаха. То беше река от пари. Разбирам - нека да е както преди. Да спират, да глобяват, но парите в домовете за сираци, старческите домове, училища, болници, за районите пострадали от бедствия и т. н, и т. н. и да ги видя тогава дали ще са толкова ентусиазирани. Това е най - гнилата част, а следствие на нея и всичко останало. Ако те си заемат мястото и заработят както трябва на всяко едно ниво, то тогава ще има прогрес. Да търсят истинските престъпления, а не да си изсмуква от пръстите небивали нарушения, само и само да те глоби.

 

 
Страница 29 от 36 ПърваПърва ... 192728293031 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •