Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 36 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 353
  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    11.12.2010
    Мнения
    84
    Лош човек пчелар не става и 1000 кошера да открадне мед не може да произведе крадеца е крадец не е пчелар .
    Нашите работници (пчелите)ни учат на трудолюбие и взаимопомощ, но който не може да го разбере е сбъркал професията.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Цитат Първоначално публикувано от Lazrov
    Евгени не ме е яд за питите с пчелите имам достатачно кошери да си направя още един , даже днес си направих 10, но да върне сандъка без пчелите и питите на мястото си, да не разбирам , че ако разбера кой е ще му счупя ръцете публично, за назидание и да знаят останалите колеги от ме да не пипат.Достатъчно беше да ме помоли за отводка , щях да му подаря, вече съм обещал 10 отводки да подаря, та още една ли.
    Разбирам те какво ти е, нали и на мен в началото на януари ми откраднаха 3 те кошера на пчелина.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Цитат Първоначално публикувано от Lazrov
    Евгени не ме е яд за питите с пчелите имам достатачно кошери да си направя още един , даже днес си направих 10, но да върне сандъка без пчелите и питите на мястото си, да не разбирам , че ако разбера кой е ще му счупя ръцете публично, за назидание и да знаят останалите колеги от ме да не пипат.Достатъчно беше да ме помоли за отводка , щях да му подаря, вече съм обещал 10 отводки да подаря, та още една ли.
    Извинявай, не исках с нищо да те засегна.
    Кофти е, че нямаме никъде спокойствие и сигурност.
    А те искат да изкараме пчелите си от населените места...

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    29.06.2012
    Мнения
    1

    Откраднати кошери от Староселци, Плевенско

    Откраднати 59 пчелни семейства на 29 и 30 април от района на язовира в землището на с. Староселци. Кошерите са изработени от фазер, система "сандвич" с вътрешен скелет. 16 бр. 16 рамкови,37 бр. 10 рамкови, 5 бр. дървени - 12 рамкови и 1 бр. дървен 10 рамков. Освен това са откраднати и 3 празни сандъка.


    Така изглеждат 16 рамковите и 10 рамковите кошери изработени от фазер. Моля, който намери такива кошери да ме информира на телефон 0887 89 81 59. Благодаря ви предварително.

  5. #15
    Потребител
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Бургас

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Кошери са били откраднати от имота на 33-годишен мъж от Хисаря. Вчера потърпевшият съобщил в полицията, че от двора му в Старо Железаре са били изнесени 15 кошера на обща стойност около 1500 лева.
    http://news.plovdiv24.bg/413616.html

  7. #17
    Автор
    Регистриран
    05.09.2012
    Мнения
    101
    Пчеларски район
    Ловеч
    Празни ли са били тези кошери, че стойноста на един е 100 лева? Или цената е определена от пловдивското МВР?

  8. #18
    Напуснал
    Регистриран
    26.10.2012
    Мнения
    38
    В Ямболско започнали големи кражби,113 кошера за 2 седмици,по инфо на познат в МВР и колега пчелар.

  9. #19
    Потребител
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Бургас
    Задигнаха четири кошера с пчелните семейства
    Източник: News.Burgas24.bg 11:41 / 01.03.2013 Отпечатай Изпрати
    Вчера, около 12.20 ч. в Районно управление «Полиция» - Карнобат, е получено съобщение от 36-годишен карнобатлия, за това че от дворното му място край с. Глумче, е извършена кражба на четири кошера с пчелните семейства. Точната стойност на откраднатите вещи е в процес на установяване. Работата по случая продължава от служители на Районно управление «Полиция» - Карнобат.

  10. #20
    Напуснал
    Регистриран
    26.10.2012
    Мнения
    38
    пиййте една вода да ....ба и даржавата му скапана да е..а.вчера ми дигнаха 21 парчета маика им кандидат пчелари,ще ги изтрепя ако ги набарам,фанал сам им следите ама ше ги намеря,ако ще и 800лв за частен дедектив да дам!!!!ЖАЛНА ИМ МАЙКА ПОСЛЕ,СИГУРЕН САМ ЧЕ ЧЕТАТ В ФОРУМА- САЙТА!!!! ИЗРОДИ ДОЛНИ.ДА ИМУПОСТЕЯТ И СКАПАНИТЕ ПРОГРАМИ ДА МУ...... next_mad;

 

 
Страница 2 от 36 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •