Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Затваряте ли кошерите при съобщение за пръскане?

Гласували
40. Не можете да гласувате в тази анкета
  • да

    6 15.00%
  • не

    34 85.00%
Отговори на анкетата
Страница 27 от 34 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 261 до 270 от общо 339
  1. #261
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Няма да те нарека с неподходящ епитет.Най гулемия проблем са препаратите....
    Редно е да гласуваш в анкетата преди да взимаш отношение, пък и е редно да почерпиш Дончев с нещо

  2. #262
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Появиха са по-знаещи, аз си вземам довиждане!

  3. #263
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Появиха са по-знаещи, аз си вземам довиждане!

    Е колко да са по знаещи?Точно тия като Рости вместо да отстояват за пръсканията.Клекнаха и се съгласиха на малко щадяши пчелите препарати и сега ми излизат с някава система за оповестяване за 64к/лв без ДДС.Какво е това "Малко щадящи..."?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #264
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Е колко да са по знаещи?Точно тия като Рости вместо да отстояват за пръсканията.Клекнаха и се съгласиха на малко щадяши пчелите препарати и сега ми излизат с някава система за оповестяване за 64к/лв без ДДС.Какво е това "Малко щадящи..."?
    Ти и Перо, сте си самодостатъчни. Щом така е решил модернизатора, аз няма да му се бъркам! Скоро може и да не ви навестявам.

  5. #265
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не мога да разбера проблема,че съм тук и изразявам мнение за нещо важно за пчеларите ли е?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #266
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Развихрили сте се яко тази вечер. Обяснявам по горните постове.
    Появих се след обаждане от приятел който е член на форума от неговото начало и няма нито един пост.
    Системата няма как да има претенция за генерално решение на проблема. Такова може да има само нощното пръскане със сериозен контрол над използваните препарати. Повтарям бяхме успели да го отвоюваме, но се провалихме на финала( общественото обсъждане). Искахме наистина да решим проблема изцяло и хвърлихме много труд, но използваха нашата слабост и ни превъртяха в последния момент. Тази система беше само част от работата и не беше "основното ястие".
    Много труд, голяма борба- респект. Защо не чета никъде : Забранява се пръскане на цъвтяща разтителност ! ! някак си е по-лесно.... или съм пропуснал.

  7. #267
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Не става с такива работници ! Тва е злоупотреба с престижа на работодателя и уронване на авторитетът Му!
    https://www.youtube.com/watch?v=AeEG0xI714I
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  8. #268
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски
    Цитат Първоначално публикувано от Remi Виж публикацията
    Не става с такива работници ! Тва е злоупотреба с престижа на работодателя и уронване на авторитетът Му!
    https://www.youtube.com/watch?v=AeEG0xI714I
    Циганин,и без пари да ти работи си на загуба. Доказано, и проверено.

  9. #269
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Отговор на въпроса за забраната за пръскане на цъфтяща растителност -Защото тази забрана е залегнала в ЗАКОН който е много по-важен административен акт и никакви наредби нямат сила пред него. Тоест забраната си е в сила и така ще бъде.

  10. #270
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз пък вече се съмнявам в неговите думи след като прочетох във Фейса,че се отказва да работи вече за пчеларите,а само за неговия джеб....
    Да възнамерявам да напусна КС и да не правя повече опити да променя нещо в положителна посока в сектора. Ще си гледам пчелите, ще си ходя на работа и всичкия труд който влагам ще е за "моя джеп" Какво лошо виждаш в това? Ти за кой джеп, работиш? Удобно забрави да споменеш първата част, а? Опитваш се да вмениш, че ще се облагодетелствам от участието си в КС? Тези номера ще ги въртиш на комшията си в село, не на мен.
    Излизам отново в дълга почивка от този форум, тъй като ясно се вижда, че обстановката пак стана "селска кръчма".
    Весели празници и успех с пчелите.

 

 
Страница 27 от 34 ПърваПърва ... 172526272829 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •