Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Затваряте ли кошерите при съобщение за пръскане?

Гласували
40. Не можете да гласувате в тази анкета
  • да

    6 15.00%
  • не

    34 85.00%
Отговори на анкетата
Страница 26 от 34 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 251 до 260 от общо 339
  1. #251
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    591
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ако ти наистина имаш решение в глобален мащаб, а си го пазиш само за себе си това говори за префинен егоизъм. Ако само си мислиш, че е така и се страхуваш да го споделиш - говори за неувереност във възможностите си. Ама то е казано: "Който може го прави, който не - критикува можещите"
    Ти от кои си?! Че си най-големия критикар, тука...

  2. #252
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ако ти наистина имаш решение в глобален мащаб, а си го пазиш само за себе си това говори за префинен егоизъм. Ако само си мислиш, че е така и се страхуваш да го споделиш - говори за неувереност във възможностите си. Ама то е казано: "Който може го прави, който не - критикува можещите"
    Ей, мушморок! Начини и решения има, но те, не са в сферата, в която ти е силата.

  3. #253
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ей, мушморок! Начини и решения има, но те, не са в сферата, в която ти е силата.
    Аз за това ти предлагам - дай твоето решение и го реализирай с твоята сила. Аз показах до къде стига моята, за повече не претендирам. А от теб освен обиди и голи приказки - нищо реално!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #254
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Развихрили сте се яко тази вечер. Обяснявам по горните постове.
    Появих се след обаждане от приятел който е член на форума от неговото начало и няма нито един пост.
    Системата няма как да има претенция за генерално решение на проблема. Такова може да има само нощното пръскане със сериозен контрол над използваните препарати. Повтарям бяхме успели да го отвоюваме, но се провалихме на финала( общественото обсъждане). Искахме наистина да решим проблема изцяло и хвърлихме много труд, но използваха нашата слабост и ни превъртяха в последния момент. Тази система беше само част от работата и не беше "основното ястие".

  5. #255
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Аз за това ти предлагам - дай твоето решение и го реализирай с твоята сила. Аз показах до къде стига моята, за повече не претендирам. А от теб освен обиди и голи приказки - нищо реално!
    Както си си послал, така ще легнеш. Народна мъдрост.
    От теб що обиди съм прочел, ако трябва ще се жертвам да се разходя из форума и да намеря ТВОИТЕ ПРИКАЗКИ.

  6. #256
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Развихрили сте се яко тази вечер. Обяснявам по горните постове.
    Появих се след обаждане от приятел който е член на форума от неговото начало и няма нито един пост.
    Системата няма как да има претенция за генерално решение на проблема. Такова може да има само нощното пръскане със сериозен контрол над използваните препарати. Повтарям бяхме успели да го отвоюваме, но се провалихме на финала( общественото обсъждане). Искахме наистина да решим проблема изцяло и хвърлихме много труд, но използваха нашата слабост и ни превъртяха в последния момент. Тази система беше само част от работата и не беше "основното ястие".
    Макар и да не го знаех - предполагах! Рости, никога не съм се съмнявал в теб!
    Вероятно този, който те сезира е с многото s в ника си

  7. #257
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Както си си послал, така ще легнеш. Народна мъдрост.
    От теб що обиди съм прочел, ако трябва ще се жертвам да се разходя из форума и да намеря ТВОИТЕ ПРИКАЗКИ.
    Ти дай решението на проблема, остави приказките!
    Ето едно от бъдещите решения за нощно пръскане:
    https://www.youtube.com/watch?v=cV7n..._ear7n8zeBs3oE
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #258
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Макар и да не го знаех - предполагах! Рости, никога не съм се съмнявал в теб!

    Аз пък вече се съмнявам в неговите думи след като прочетох във Фейса,че се отказва да работи вече за пчеларите,а само за неговия джеб....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #259
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ти дай решението на проблема, остави приказките!
    Ето едно от бъдещите решения за нощно пръскане:
    https://www.youtube.com/watch?v=cV7n..._ear7n8zeBs3oE
    Уфф, пак си назад. Туй го знам, преди да ми го "предложиш". И това е в полза на "шапавите" земеделци. Няма да ти обяснявам защо! Сериозните земеделци няма да го прилагат.

  10. #260
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Няма да те нарека с неподходящ епитет.Най гулемия проблем са препаратите....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 26 от 34 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •