Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    18.12.2014
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    София

    Професия крадец на кошери

    Здравейте колеги.
    Аз съм чисто нов в пчеларстването, но искам веднага да споделя нещо което ми се случи вчера.
    Отидох да си купя два кошера от Костинброд, и понеже не знам пътя се спрях да попитам двама местни от кръчмата, къде се намира фабриката за кошери. Питам аз единия, а той започва да ми обяснява и накрая вика „ Слушай какво аз крада кошери тука в района мога да ти продам някой на добра цена, само си запиши номера ми че съм малко пиян сега“

    Та това му е номера на човечеца може да послужи на някой да си намери откраднатия кошер. 0988893216
    Дано такива хора бъдат наказвани и хващани на местопрестъплението. Успех!

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    08.07.2014
    Мнения
    102
    Пчеларски район
    Трънско
    Като продължиш напрет (както е казал поета Кобрата) по този път, се стига в Годеч, където при подобна ситуация ми споделиха как ловджии без слука за деня стреляли по кошери за забавление.... Съндъците на нещастните пчелари в региона гърмели като бомби! Wild wild west...
    Всичко е нормално, щом има "колеги", които да подкрепят този бизнес, ще има и продавачи...
    Христо Йорданов

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •