Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 27
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Доколкото разбирам , това не е прецедент при него ,а рецедив .
    Съберете се с другите колеги и решете какво да правите .

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Започвам да се убеждавам, че хората които крадат са пчелари с двайсетина кошера не повече.На другия пчелин вече има две кражби.Първия път намерихме два кошера почти без пчели,а миналата седмица някой си е напълнил три десятки с рамките ни.Добре, че объркал магазините иначе въобще нямаше да разберем.Като си помисля Матеев, че се бориш за доброто на точно такива хора /селски тарикати/,свалям ти шапка :-) :-) :-) :-) :-) .

  3. #13
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Започвам да се убеждавам, че хората които крадат са пчелари с двайсетина кошера не повече.На другия пчелин вече има две кражби.Първия път намерихме два кошера почти без пчели,а миналата седмица някой си е напълнил три десятки с рамките ни.Добре, че объркал магазините иначе въобще нямаше да разберем.Като си помисля Матеев, че се бориш за доброто на точно такива хора /селски тарикати/,свалям ти шапка :-) :-) :-) :-) :-) .
    Такива хора за нищо не стават! С 20 кошера повече или по-малко - все тая! Винаги такива ще се провалят и то от акъла си. Аз се опарих наскоро от една дребна душица и нямам намерение да обръщам другата буза. Вече помагам само на колеги, които го заслужават и оценяват. Защо да помагаш на неблагодарници, които се чудят само как да те прекарат?!?! На такива хора изобщо не им стига до акъла, че губят страшно много от простотията и алчността си. Затова и аз се подведох, като си мислех, че разумен човек не би посмял, защото губи много повече, отколкото ще спечели. Че...не търси логика в действията на глупави хора. С кражбите нищо няма да спечелят, а рискуват да влязат в затвора за "кокошка" и цял живот да си сочат с пръст.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    [QUOTE=Дамян Дамянов;67548]Такива хора за нищо не стават! С 20 кошера повече или по-малко - все тая! Винаги такива ще се провалят и то от акъла си.

    Той (или те ), ако имаха акъл щяха да си развият пчелните семейства , а не да се занимават с кокошкарски истории .

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    След няколко месеца чакане,най-после получих писмо от прокуратурата.Само да припомня,че първо пуснах жалба за кражба а след седмица друга жалба,до районна прокуратура срещу полицайте за бездействието им.Незнаех досега,че предполагаемия крадец се пита дали е извършил това деяние и ако той откаже,се приема за пълна истина без някакво следствие от полицията.Другото което ме впечатли,е на каква цена оценяват пчелните семейства и то явно от самия прокурор,защото никаде не пише от каде са взели разценка.Може би това е истинската цена,само дето в МЗХ дават за отводка ×2 по три годишната програма.
    Неможах да кача снимките,по голям размер са,но можете да ги видите от тукhttps://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=2

  6. #16
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.05.2013
    Мнения
    336
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    След няколко месеца чакане,най-после получих писмо от прокуратурата.Само да припомня,че първо пуснах жалба за кражба а след седмица друга жалба,до районна прокуратура срещу полицайте за бездействието им.Незнаех досега,че предполагаемия крадец се пита дали е извършил това деяние и ако той откаже,се приема за пълна истина без някакво следствие от полицията.Другото което ме впечатли,е на каква цена оценяват пчелните семейства и то явно от самия прокурор,защото никаде не пише от каде са взели разценка.Може би това е истинската цена,само дето в МЗХ дават за отводка ×2 по три годишната програма.
    Неможах да кача снимките,по голям размер са,но можете да ги видите от тукhttps://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=2
    Колега какво излиза че няма оправия тука

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    И снимките във фейсшита вече ги няма!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    И снимките във фейсшита вече ги няма!
    Там са,отваря ми ги.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Петър84 Виж публикацията
    Колега какво излиза че няма оправия тука
    Отивам на по високо ниво.Последна спирка предполагам ще е Господари на ефира.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Там са,отваря ми ги.
    На мен ми дава това: "За съжаление това съдържание не е на разположение в момента"
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •