Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 221
  1. #21
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    Поделение 48130 на ВМС .

    Старшина втора степен , командир на отделение в новобрански център. На три клетви знаменосец на ротата , покойния митрополит Кирил с толкова светена вода ме е ръсил покрай знамето , че и сега вампирите бягат от мен .

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    УУУУУУУУУ, много далеч ви е било спалното помещение. Нашето пък беше има - няма 50 метра.
    О...ооооо, Слънчо, ти си бил от Спецназа? А бе ,я дайте всички които са служили в Ямбол да се съберем на моя пчелин/вилата ми/ за Гергьовден,та да си спомните тези хубави години в Ямбол.

  3. #23
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Ти до кое ниво/етаж / си стигал?...
    Командния пункт беше на два етажа под земята и общо взето в него можеше да се разхождаш свободно. И да е имало по-долни етажи, аз не съм знаел за тях. Имаше разни заключени врати, които никой не знаеше какво криеха зад себе си. Залата за контрол на полетите обаче беше със свободен достъп и аз не един път съм слизал да гледам на планшета самолетите в небето над България.

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    О...ооооо, Слънчо, ти си бил от Спецназа? А бе ,я дайте всички които са служили в Ямбол да се съберем на моя пчелин/вилата ми/ за Гергьовден,та да си спомните тези хубави години в Ямбол.
    А, какъв спецназ. Аз бях един обикновен войник. Виж, Матеев е друго нещо. Седял е до червения бутон.

    П.П. Той пък го изтри.

  5. #25
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Прекалено много се разприказвах, а не е редно .......

    Иначе ето го клипа, който ми го прати Solaris60 на лично съобщение. В него има 2 много ценни снимки. Едната е на 3:24 мин. и показва входа на командния пункт. Втората е 4 секунди след това и показва обратен поглед - отвътре навън. Блиндираните врати ги няма, но в дясно на снимката се виждат шишовете, с които се заключваха.

    Чудя се циганите как са ги отмъкнали тези врати. Бяха дебели поне по една педя и сигурно всяка една от тях тежеше по няколко тона.

    http://vbox7.com/play:4c5efaad

  6. #26
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Прекалено много се разприказвах, а не е редно .......

    Иначе ето го клипа, който ми го прати Solaris60 на лично съобщение. В него има 2 много ценни снимки. Едната е на 3:24 мин. и показва входа на командния пункт. Втората е 4 секунди след това и показва обратен поглед - отвътре навън. Блиндираните врати ги няма, но в дясно на снимката се виждат шишовете, с които се заключваха.

    Чудя се циганите как са ги отмъкнали тези врати. Бяха дебели поне по една педя и сигурно всяка една от тях тежеше по няколко тона.

    http://vbox7.com/play:4c5efaad
    Матеев не се притеснявай !!! Това за което вече е в небитието ,а ти си се клел ,подписвал ,обещавал отговорност не се търси.Аз съм подписвал 100 документа повече от теб,тогава.Сега –дреми ми на дъртия сайдер.Новите братя това го знаеха още тогава,отгоре ,от сателитите.Само не знаеха кодовете,а те се сменяха на 12 часа.Пуст всегда будет солнце бяха по хитри от новите ни кръвни братя,играеха си с тях като със мишле на заколение.НО появи се Кисинджър на небосклона и направи точната диагноза на социализма–икономически натиск и бойкот и той ще се срине като глинен колос след проливен дъжд.Така и стана.Така ,че спи спокойно .Лека нощ!!!.

  7. #27
    Редник Александров, под.25750КП, команден пункт на 10 смесен авиационен корпус. Имаше го!! Сега го няма!! 15 септември1969-23октомври1971. Имаше Доброславци, Чешнигирово, Безмер, Равнец, Габровница, Щръклево, Толбухин, Узунджово........... Няма вече нищо!!!

  8. #28
    Автор
    Регистриран
    14.04.2013
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Троян
    ШЗО-Христо Ботев,под.950 домакинска рота-94 до 96год. Бях във оркестъра-барабанист и давах наряди като сигналист с дежурния по школа.
    ...when a man lies,he kills a small part of the world

  9. #29
    Потребител
    Регистриран
    22.05.2012
    Мнения
    82
    Пчеларски район
    гр.Попово
    Цитат Първоначално публикувано от redbull Виж публикацията
    ШЗО-Христо Ботев,под.950 домакинска рота-94 до 96год. Бях във оркестъра-барабанист и давах наряди като сигналист с дежурния по школа.
    И аз бях в ШЗО-Хр.Ботев но 75-76г. в ІІІ район кашик. Нарядите си също давах като сигналист.

  10. #30
    Наблюдател
    Регистриран
    23.01.2015
    Мнения
    14
    поделение 30400 4км в София ВВС 75-77 година

 

 
Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •