Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 221
  1. #101
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Айде до тука станахте двама. Не каза коя година е това или да смятаме по цифрите от ника? Димо Колев трябва да си го чувал?
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  2. #102
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Брях, през 90 - та и аз бах в Белене ама чак на почивка в троянския балкан не са ни водили . Втори район Сахара при змиите.То беше и криза , купонна система . Шест месеца на сухари карахме няма хляб. Цигарите дефицитна стока .Правих татуси- русалки, котви , имена на гажета и т.н. за да изкарам някоя кутия Стюардеса ,ама беше готино с другарите ,нищо че бяха сиромашки времена.
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  3. #103
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Съжалявам колеги, но съм подписал декларация да не оповестявам информация по този въпрос. Надявам се да ме разберете правилно - свързано е с националната ни сигурност!!

  4. #104
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Е споко де, ще те чакаме да изтече давността и тогава се включвай. Па и ние знаем да пазим "военна" тайна.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  5. #105
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Съжалявам колеги, но съм подписал декларация да не оповестявам информация по този въпрос. Надявам се да ме разберете правилно - свързано е с националната ни сигурност!!
    Бре, Каква ли е пък такава тази служба? Свързана с националната сигурност? И Матеев е подписал такава и дори не помни, но ти каза кое и как. Е с малко неточности.

  6. #106
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Бъзикам радиото бе колеги!! - артилерист на 130/152мм оръдие/гаубица в НШЗО-то първата година, 87-88г., втората по разпределение в Самоков, по пътя за Боровец, на края на града в ляво има един полк, обслужвахме стрелбите на Военната Академия, колко снаряди сме одумкали, за да се научат фрицовете да управляват огъня на дивизиона...аз пак бях горе-долу по-добре от останалиге колеги ст.школници - бях на системите БМ-21 ГРАД, а не на старите гаубици Д20

  7. #107
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Димо Колев е голям пич!Двамата с Борозенката от артелната бяха голям тандем.Не знам дали ви е разправял как една вечер двамата се черпили и им свършило мезето и обърнали на счукан лук с червен пипер и оцет и на сутринта жена му как го е била по главата понеже цялата миришела на лек сутринта.Иначе служих 83-84година. Взводен ми беше лейтенант Петров.Беше току що завършил.Сега Демо го виждам понеже работя в Напоителни Системи Плевен и се налага от време на време да ползваме услугите на водолази по язовирите и той отговаря за тях.

  8. #108
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    В поделението където служих, повечето момчета не бяха от Бургас. А от почти цяла България. Та като захвана първата зима и те питат има ли зима? Аз- твърдо не! Е както често се случва оказа се че греша. И по повод на снегопочистването ! Се присетих, че там чистихме плаца с пружините от леглата. Вързвахме ги с колани и дърпахме и бутахме на воля! Ама като изпокъсахме коланите се наложи да сменим системата..

  9. #109
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    49
    Пчеларски район
    с. Добромирка общ. Сев
    Поделение 24160, гр. Харманли 88-90 година

  10. #110
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Цитат Първоначално публикувано от kokona Виж публикацията
    Поделение 24160, гр. Харманли 88-90 година
    10 дни командировка от Симеоновград бях в подкрепа на полит-агитацията в това поделение по същото време ! Новобранеца ми остана и по дълго !
    Иначе май ,че беше по-добре от Марица на фона на общата мизерия ?!

 

 
Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •