Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч

    Търся сезонни работници - пчелари

    Търся сезонни работници - пчелари, за работа по пчелините ми в регионите на Ловеч и Габрово. Не е задължително да са специалисти-пчелари. Достатъчно е да не са алергични към пчелите и да имат желание да работят с тях.

    Надника е 4 лева на час. Това отговаря някъде на 700 лева месечна заплата. Тъй като обаче работата е много, по желание на работника може да се работи и по 10-12 часа на ден, седем дена в седмицата, като това може да доведе до над 1400 лв. чиста заплата за 1 месец.

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Само от любопитство г-н Матеев за тези,които не са от тези градове квартирата поемаш ли я?

  3. #3
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Много скъпо ще ми излезе да плащам хотел, но в базата ми в Ловеч има стая с легло и там човек би могъл да спи без пари.

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    04.12.2013
    Мнения
    2
    матеев,търсих ти телефона ,но не го намерих,затова ще ти напиша моя;0878296717;ако искаш звънни ще поговорим за работата.

  5. #5
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Тази година също търся хора за сезонна работа в базата ми в Габрово. В Ловеч вече съм набрал необходимия персонал.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •