Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд

    Търся пчелари, желаещи да споделят опит в София-област

    Здравейте, да представя дейността си първо: имам няколко кошери пробно и намерение да направя няколко пчелина следващата година. Производството на мед не ми е цел, пчелите ще се използват за увеличаване добивите от различни култури, пчелните продукти ще са допълнение. Необходими са ми наблюдения тази година върху различни начини и подходи, искам да видя различни мнения за основните проблеми при отглеждането на пчели, затова търся помощ от пчелари в моя район за практическо обучение.

    Необходимо ми е следното: да се свържа с няколко души, които работят в София или София-област, и които са склонни да споделят уменията и знанията си. Просто когато работят да присъствам и да ги наблюдавам, а те да обясняват какво и защо правят. Няма да товаря никой да изнася лекции и да се отклонява от работата си. За услугата ще си заплатя, ще се разберем как: дали на всяко посещение, дали за цял сезон. Не съм конкуренция на никой, кошерите ще са в отдалечен от населени места район.

    Благодаря предварително на отзовалите се тук или на лични съобщения, сътрудничеството ще бъде ползотворно и за двете страни, със сигурност.

  2. #2
    Колега за съжаление чак сега чета поста ти . С удоволствие бих ти помогнал с каквото и както мога . Най-добре за замисъла ти е човек да идва при теб и да се работи на твой пчелин за да можеш да имаш непрекъснати наблюдения върху пчеличките . Адмирации за начинанието ти . Ако желаеш свържи се с мен на лични .
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •