Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 40 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 400

Тема: ЗАХАР

  1. #11
    Днес четох , че евентуално ще падне цената на захарта тъй като уж тая година реколтата била добра ,пръво намалянето на цената щяло да се усети в Америка , а по късно и в Европа.

  2. #12
    Потребител
    Регистриран
    14.02.2011
    Мнения
    61
    Майката му е някои склад да набараме до 1.70.лв- кг,тази захар за по 1.70лв на дали е добра от литали,били метро и тем подобни промоциики

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    23.03.2011
    Мнения
    8
    Ще караме без захар

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    в Гърция цената на захарта в супермаркета е 0,70 евро, в Германия 0,65 евро в БГ 1-1,2 евро. Ние ли сме най-богатите в ЕС? Или правителството подкрепя картелите.

  5. #15
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от donboneti
    в Гърция цената на захарта в супермаркета е 0,70 евро, в Германия 0,65 евро в БГ 1-1,2 евро. Ние ли сме най-богатите в ЕС? Или правителството подкрепя картелите.
    Не зная приятелю дали правителството ги подкрепя.Сигурно е че го допуска. В България бизнес няма, всичко е ДАЛАВЕРА.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    31
    колеги аз разбрах,че в румъния захарта била по евтина,някои бил ходил пчелар и си купил от там,така чух аз,ако някой знае нещо повече да пише,че аз имам пътувания до там така че мога да взема и за някои друг малко захар даже и малко повече зависи как се уредят нещата.

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    30.03.2011
    Мнения
    12
    Според мен за да "ни" излезе наи-евтино захарта,трябва да я търсим в големи количества,тоест борсите от които зареждат заведенията,супермаркетит и тн.
    За Лидъла...живея с/у него и ви казвам,че захарта там (по мои наблюдения)не е захар.Днес ходих да разпитвам в една от борсите в София и ми казаха,че при големи количества кг захар излиза около левче.
    Пример:10 колеги по 50кг да си вземем ни изиза 1.10лв.

  8. #18
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от mirro_22
    Според мен за да "ни" излезе наи-евтино захарта,трябва да я търсим в големи количества,тоест борсите от които зареждат заведенията,супермаркетит и тн.
    За Лидъла...живея с/у него и ви казвам,че захарта там (по мои наблюдения)не е захар.Днес ходих да разпитвам в една от борсите в София и ми казаха,че при големи количества кг захар излиза около левче.
    Пример:10 колеги по 50кг да си вземем ни изиза 1.10лв.
    На тази цена може, но 10 колеги по 5000 кг. и директно от танкера, а не от борсата!

  9. #19
    gojyto_
    Guest
    Според мен от танкера за 50 100 тона барем и внимание няма ви обърнат.

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    30.03.2011
    Мнения
    12
    Ми колега аз вече се обадих тук там...на приятелски семеиства,роднини,познати, оито знам че пазаруват на едро и 2 колеги и си определихме дата на която да идем да вземем захарта на 1,10лв и то не танкера.

    ПП:Незнам за други колеги,на аз съм си сметнал,че при цена над 3 лв за кг захар,въобще не си заслужава да подхранвам с нея.По практично и горе-долу на едан цена ми излиза да захранвам с готови питки(които са с вс.витамини) и да си правя сиропа или направо да разпечатвам пити от стоковата продукция.

 

 
Страница 2 от 40 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •