Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 81 до 84 от общо 84
  1. #81
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Profi Виж публикацията
    Здравей те ,
    да машината е моя и валовете са на Павел ,без преработки ,ще снимам валовете с тавата ,махнал съм ръчката и съм монтирал зъбно верижно колело.
    В момента между коването на рамките, конструирам машинка за разпечатване на пити , шнек за изстискване на разпечатки и помпа за мед ,всичко е от пунктове за отпадъци , без честотните инвертори ,кабелите и цялата електроника и ще заснема подробно сглобяването ,който иска да си ги прави .
    Машината ми хареса, по някаква купешка ли си я копирал? Аз също ще си изработвам подобна някой ден, с удоволствие бих се самопоканил да я видя, ако не е нахално от моя страна.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #82
    Потребител
    Регистриран
    11.04.2015
    Мнения
    50
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Аз нищо не крия ,който иска ,да заповяда ,не копирам в пълния смисъл на думата ,гледам ,избирам най доброто на пазара като технологично решение и конструирам ,съжалявам ,че не снимах докато е сглобявах ,но за другите машини ще го направя .

  3. #83
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Profi Виж публикацията
    ...гледам ,избирам най доброто на пазара като технологично решение и конструирам...
    Процедирам по същия начин. Само, че, за да се прави така, първо трябва доста машини да се огледат, пипнат и да се събере нужното познание. Когато времето не стига, най-добре е да се "открадне" наготово принципа на вече харесана от някой умен потребител машина. С удоволствие бих дошъл да видя линията за основи в действие и да изслушам за достойнствата и недостатъците от първа ръка.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #84
    Потребител
    Регистриран
    11.04.2015
    Мнения
    50
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Процедирам по същия начин. Само, че, за да се прави така, първо трябва доста машини да се огледат, пипнат и да се събере нужното познание. Когато времето не стига, най-добре е да се "открадне" наготово принципа на вече харесана от някой умен потребител машина. С удоволствие бих дошъл да видя линията за основи в действие и да изслушам за достойнствата и недостатъците от първа ръка.
    Заповядай ,гр. Пазарджик тел 0885 538 328,
    нямам восък ,есента като изкарам от разпечатките ще е пусна ,едно пояснение ,търсил съм и как да ми излезе най евтино като цена ,парите все не стигат
    машината за основи като на Матеев е тай добрият вариант ,но....след 6 месеца преговори с китайците ,воловете на 310 мм дължина ми са 1000 долара без касетката и бе...нищо само валове.

 

 
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •