Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    38
    Пчеларски район
    Благоевград

    Дървообработваща мултифункционална машина RAIDER

    Продавам, спешно Дървообработваща мултифункционална машина RAIDER RDP-CWM01 /2200 W/ употребявана на 8 месеца с остатъчна гаранция от 16 месеца.
    С машината са направени само два кошера и малко рамки. Намира се в гр. Добринище но при интерес може да бъде докарана до гр. Благоевград за оглед.
    Цената е 850 лв. при сериозен интерес и договаряне. Тел. 0899197381
    За да няма въпроси, защо я продавам. Имам доста добра оферта за професионална якорудска и парите ми трябват спешно, затова обявата ще е валидна докато някой не ме изпревари да купи якорудската или аз намеря от друго място парите.
    За тези които искат да видят машината прилагам следния линк а в петък след като отида на Добринище ще кача и реални снимки на машината.
    http://www.onlinemashini.bg/darvoobr...--2200-w-/6326

    С машината вървят допълнително два комплекта резервни ножове за абрихт/щрайх като единия е чисто нов и два циркулярни диска.
    Този пост е редактиран от rikolinik; 06.04.2015 в 12:42.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    38
    Пчеларски район
    Благоевград
    Ето и малко снимки
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 20150412_122416.jpg‎   20150412_122318.jpg‎   20150412_122400.jpg‎   20150412_122537.jpg‎   20150412_122509.jpg‎  

    20150412_122434.jpg‎  

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    38
    Пчеларски район
    Благоевград
    Спирам продажбата.
    Сделката с професионалната якорудска пропадна.
    Офертата е невалидна.

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    47
    как работи тази машинка става ли за производство на кошери

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    38
    Пчеларски район
    Благоевград
    Има един недостатък при щрайха при по широка дъска над 15-16см. дава леко отклонение от около 0,5 мм. в дебелината но това не фатално защото има начин да се поправи с повдигащите винтове за плота, проста трябва малко играчка за да се регулират винтовете но тъй като не съм работил много с нея не съм се занимавал да го оправям а разминаване го оправях проста като обърна дъската и я мина втори път. Другото е че най добре работи при отнемането на стружка до 1 мм. нищо че я дават до 2мм натоварва се. Като цяло съм доволен от работата с машинката и смятам че се справя добре за направата на кошери. Трябва да имаш и предвид че е хоби машинка и не очаквай да правиш 20-30 кошери на месец с нея.

  6. #6
    Автор
    Регистриран
    01.08.2014
    Мнения
    161
    Цитат Първоначално публикувано от rikolinik Виж публикацията
    Има един недостатък при щрайха при по широка дъска над 15-16см. дава леко отклонение от около 0,5 мм. в дебелината но това не фатално защото има начин да се поправи с повдигащите винтове за плота, проста трябва малко играчка за да се регулират винтовете но тъй като не съм работил много с нея не съм се занимавал да го оправям а разминаване го оправях проста като обърна дъската и я мина втори път. Другото е че най добре работи при отнемането на стружка до 1 мм. нищо че я дават до 2мм натоварва се. Като цяло съм доволен от работата с машинката и смятам че се справя добре за направата на кошери. Трябва да имаш и предвид че е хоби машинка и не очаквай да правиш 20-30 кошери на месец с нея.
    Имам молба,ако някога имаш свободно време.Преди около месец,щях да взимам същата.В магазина вносител има сервиз към тях.Имаше една,втора употреба евтина,но от работилницата ми казаха,че вала е на втулки вместо лагери и дава непрекъснато проблеми.Бих искал да проверя информацията.Би ли отворил капачето,оградено с червено и да пуснеш една снимка?Това не би те компроментирало,тъй като вече не я продаваш мисля.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	20150412_122434.jpg
Прегледи:      293
Размер:	167.6 KB
ID:	4132

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    38
    Пчеларски район
    Благоевград
    Вала с ножовете е на лагер този оградения. Другите два вала дето поемат дъската при щрайха са на втулки но при тях няма проблем защото няма високи обороти.
    За снимка евентуално събота и неделя.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •