Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 175
  1. #11
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Благодаря, НРАП !!! Вашата работа спаси Българската Медоносна Пчела !!! А сега ние какво да отглеждане? Молци или червеи ?!?!



    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  2. #12
    Автор
    Регистриран
    08.07.2014
    Мнения
    102
    Пчеларски район
    Трънско
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Това си е направо ПРЕСТЪПЛЕНИЕ - да знаеш че си болен и въпреки това УМИШЛЕНО ДА ЗАРАЗЯВАШ СВОИТЕ КЛИЕНТИ. И на тези клиенти им се заразяват целите пчелини и след това те имат 30, 50 или дори 100% СМЪРТНОСТ !!!
    Да знаят, да знаят - колко да знаят...? Може би изобщо не осъзнават вредите, които нанасят. Вменяваш им висока степен на интелигентност и организираност, което за мен е пресилено.
    Христо Йорданов

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    03.01.2013
    Мнения
    33
    Bulgaristan .....

  4. #14
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.01.2013
    Мнения
    286
    И сега, след като черната истина излезе наяве, да очакваме ли, че нещо ще се случи в национален мащаб (имайки предвид някакви конкретни мерки) или ще продължаваме да си лижем раните, щото на никой "там горе" не му пука за пчелите?!

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ristis Виж публикацията
    Да знаят, да знаят - колко да знаят...? Може би изобщо не осъзнават вредите, които нанасят. Вменяваш им висока степен на интелигентност и организираност, което за мен е пресилено.
    Колега ,вземам повод от твоите думи.Напълно са знаели какво става.Тази промяна на закона ,за ползването на антибиотици затова е направена.Страшно лоби , жална ни майка.Щом се рекетират за по 30 000 лв. , по Х майкопроизводители = дебела работа.Има доста на клона и ние само можем да се молим да оцелеем.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Какво излезе накрая.След половин година обиди към пчеларите в Странджа,то излезе цял бизнес план от Доцента и сие.Добрите пчелари които на обсъждаха толкова активно,ако решат да напишат по едно извенение,няма да е лошо.

  7. #17
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Колега ,вземам повод от твоите думи.Напълно са знаели какво става.Тази промяна на закона ,за ползването на антибиотици затова е направена.Страшно лоби , жална ни майка.Щом се рекетират за по 30 000 лв. , по Х майкопроизводители = дебела работа.Има доста на клона и ние само можем да се молим да оцелеем.
    Не бъде толкова сигурен , виж подписа ми.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  8. #18
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Трагедия, просто нямам думи. Каквото и да кажа (напиша), ще бъде прекалено слабо за това което мисля за тези сребролюбци. За мен КБП в лицето на председателя трябва да направи нещо. Какво те ще решат. След като имаме доклада на д-р Вълчовски би могло да се пита официално в МЗХ какво отношение са взели. Не знам дали е внесен в министерството официално с входящ номер. От тук ака е с вх.№, ще може да се проследи кой какво е казал (направил), ако е без № то тогава да го внесем отново. Това безнаказано заразяване на нищо неподозиращите пчелари, които лоялно заплащат за "КАЧЕСТВЕНИТЕ" майки не може да продължава повече.

    Поздрави, Г. Георгиев

  9. #19
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Какво излезе накрая.След половин година обиди към пчеларите в Странджа,то излезе цял бизнес план от Доцента и сие.Добрите пчелари които на обсъждаха толкова активно,ако решат да напишат по едно извенение,няма да е лошо.
    Може би, аз дължа извинение на колегите, но и никога не съм твърдял, че са виновни или невинни.
    Истината все още не е съвсем ясна, но смятам, че не беше честно да се изсипва ада върху паднали колеги.
    Прощавайте!
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Не бъде толкова сигурен , виж подписа ми.
    Дамянов ,не ми се сърди но аз вече не вярвам на това.Това не пречи , младите хора да опитат да променят поне България.

 

 
Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •