Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 28
  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    12.01.2011
    Мнения
    4

    да се запознаем

    аз се казвам Тодор, от Дупница, пчеларствам с Лангстрот-Рутови кошери , от 6 години, на 750-800 м. надморска височина, широколистна гора и ливади, никакво земеделие в района.....

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    A в Района на Самоков как е колега?Там е по високо.Имаш ли някаква информация?Може да ми се наложи да се местя там по семейни причини а нямам никаква идея от планинско пчеларстване.Става ли за по–мащабно пчеларстване?

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    23.10.2011
    Мнения
    5
    Пчеларски район
    Перник
    здр колеги , аз съм Иво то София, имам село до Перник и напролет ще си купя поне 10 кошера и започвам да пчеларствам. Ще се радвам на координати , тел. и прочие, за съвместна помощ, пчелни рояци и прочие- ,предварително Благодаря

    поздрави

    Ивайло Георгиев

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    2
    Здравейте и от мен.Казвам се Гергана.Нашият пчелин е в района на с.Коларово ,Петричко.

  5. #15

    Re: да се запознаем

    Цитат Първоначално публикувано от TVB
    аз се казвам Тодор, от Дупница, пчеларствам с Лангстрот-Рутови кошери , от 6 години, на 750-800 м. надморска височина, широколистна гора и ливади, никакво земеделие в района.....
    Др. Бачев ? Приятно ми е !
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

  6. #16
    Здравейте!
    Живея в гр.София ,а кошерите са на запад/Брезнишка околия/.Работя само с ЛЕЖАЦИ.Написах го с голями букви,защото и те са голями.Знам мнението на повечето от участниците в този форум към ЛЕЖАЦИТЕ ,но смятам че не са прави. Пчелините са стационарни.Работата е приятна.Добивите достатъчни.
    "Колкото повече,толкова повече". - Мечо Пух

  7. #17
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.05.2011
    Мнения
    282

    Re: да се запознаем

    Цитат Първоначално публикувано от Влад
    Цитат Първоначално публикувано от TVB
    аз се казвам Тодор, от Дупница, пчеларствам с Лангстрот-Рутови кошери , от 6 години, на 750-800 м. надморска височина, широколистна гора и ливади, никакво земеделие в района.....
    Др. Бачев ? Приятно ми е !
    ПРИВЕТ имам село до Дупница ,Смочево се казва а баща ми е хирург в града може би се познавате

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    17.12.2010
    Мнения
    42

    Коко

    Здравеи КОКО и аз бях мухар но вече се занимавам със пчеларство от една година.Аз се казвам Любомир и съм от Самоков

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    25.10.2010
    Мнения
    14
    Здравейте и аз се казвам Николай и съм от с.Костенец занимавам се от 3 години ще се радвам да се запозная с повече ентусиасти като мен кошерите ми са ДБ-12,пожелавам на всички успешен и медоносен сезон!

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    08.02.2012
    Мнения
    1
    Здравейте и от мен! Казвам се Костадин и се занимавам с пчели от десетина години. Пчелина ми е в района на гр. Сливница, и по-точно с. Гълъбовци. Работя с 12 ДБ.Тази година смятам да опитам и с един 10 ДБ. Желая успех на всички.

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •