Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 17 ПърваПърва ... 7151617
Резултати от 161 до 168 от общо 168
  1. #161
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Днес ходих в Пчеларски център Южен да сменя восък за основи на ишлеме като доплащам за изработка,смених и като се прибрах с основите ги претеглих, оказасе че основите са по леки и теглото им не отговаря на теглото восък което съм дал!Имах намерение да си закупя и ханеманов изолатор,но като погледнах кави имат налични се отказах(пълна пародия на ханеманов изолатор),нищо общо с тези които имат публикувани в сайта http://pchelar.com/node/930.Никога повече кракътми няма да стъпи в Пчеларски център Южен!

  2. #162
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Миналата година пазарувах от тях онлайн, сред поръчаните неща имаше и пелети за пушалка. Като отворих кутията гледам, че пакетите скъсани и вътре всичко станало на мармалад. Писах им мейл даже не ми се извиниха. Аз също си казах повече никога от там.

  3. #163
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Чакам капачки за буркани от 2015 година .
    А ,бяха силни , че системата за отглеждане на майки е френска и щяха да .. и така нататък .
    За съпоставка ,,Пчеларски център Север ,, е супер .

  4. #164
    Потребител
    Регистриран
    05.04.2012
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Сливен
    Уважаеми колеги,
    След тези инциденти сте си създали прекалено негативно отношение към този магазин. Наистина онлайн търговията не е от силните страни на „Пчеларски център Южен”, но ако отидете на място ще се убедите, че магазина е много добър, много обширен и страшно зареден със стоки. Всъщност, най-добрия в който съм влизал.

  5. #165
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Ами като не им е сила онлайн търговията да не я практикуват, да си работят само във физическия магазин и да не правят това, което не им се отдава.

  6. #166
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Цитат Първоначално публикувано от Кънев Виж публикацията
    Уважаеми колеги,
    След тези инциденти сте си създали прекалено негативно отношение към този магазин. Наистина онлайн търговията не е от силните страни на „Пчеларски център Южен”, но ако отидете на място ще се убедите, че магазина е много добър, много обширен и страшно зареден със стоки. Всъщност, най-добрия в който съм влизал.
    Да,зареден е магазина наистина има всичко(Тодор) но е зареден благодарение на мошикациите които прави от 15 години насам!

  7. #167
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.05.2016
    Мнения
    313
    Цитат Първоначално публикувано от Кънев Виж публикацията
    Уважаеми колеги,
    След тези инциденти сте си създали прекалено негативно отношение към този магазин. Наистина онлайн търговията не е от силните страни на „Пчеларски център Южен”, но ако отидете на място ще се убедите, че магазина е много добър, много обширен и страшно зареден със стоки. Всъщност, най-добрия в който съм влизал.
    Миналата година направих поръчка и ми се обади един господин, и започна да ми обяснява,че това го нямало, онова го нямало.Еми като ги няма, да не ги предлагат онлайн.Отказах всичко.

  8. #168
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    И аз мисля, че ако някой артикул не е наличен, трябва да имаш административен капацитет и своевременно да слагаш уведомление, че продукта не е наличен. Иначе какво става - поръчах си гащеризон от скъпите на изложението в Плевен, на щанда, не онлайн, и до ден днешен още го няма.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 17 от 17 ПърваПърва ... 7151617

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •