Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 168
  1. #101
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Това за бог е в преносен смисъл - разбирай "много сам навътре". В Бог наистина не вярвам, но в извънземни вярвам. Но хайде да не отваряме нова тема.......

    Ако някой си направи труда да изчисли каква е площта на 1 бит информация в съвременен 6TB диск или какви са размерите на 1 транзистор в съвременна RAM памет, сериозно ще се замисли дали това са земни технологии или не. Аз съм ги смятал тези неща и съм сериозно учуден как е възможно това. Все пак следя развитието на тези технологии, но постиженията не производителите не отговарят отговарят на нивото на официалните публично публикувани технологии. Нещо не е наред - или има намеса на извънземни технологии, или това, което се знае от световната научна общност, е морално остаряло с 20 години.

  2. #102
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Да, разбрах те. Пошегувах се. Изтрий спама.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  3. #103
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Това за бог е в преносен смисъл - разбирай "много сам навътре". В Бог наистина не вярвам, но в извънземни вярвам. Но хайде да не отваряме нова тема.......

    Ако някой си направи труда да изчисли каква е площта на 1 бит информация в съвременен 6TB диск или какви са размерите на 1 транзистор в съвременна RAM памет, сериозно ще се замисли дали това са земни технологии или не. Аз съм ги смятал тези неща и съм сериозно учуден как е възможно това. Все пак следя развитието на тези технологии, но постиженията не производителите не отговарят отговарят на нивото на официалните публично публикувани технологии. Нещо не е наред - или има намеса на извънземни технологии, или това, което се знае от световната научна общност, е морално остаряло с 20 години.
    Смяташ ли, че закона на Мур е нарушен? А иначе от предишния ти пост съм направо втрещен! Такова повторение на съдби!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #104
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Хайде сега "Съдби на кръстопът" то може и да си поплачем, а защо ли форума е с ясното име "ПЧЕЛАРИ"

  5. #105
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Матеев, да си жив и здрав! Продължавай в същия дух! Пожелавам ти бъдещи успехи!

    За нас остава да се поучим от това което споделяш с нас.


    Поздрави, Г. Георгиев

  6. #106
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Хайде сега "Съдби на кръстопът" то може и да си поплачем, а защо ли форума е с ясното име "ПЧЕЛАРИ"
    Защо се опитваш да свалиш всички пчелари на своето ниво???
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #107
    Автор
    Регистриран
    22.05.2011
    Мнения
    139
    Не исках и аз да се пъхам между шамарите,но в повечето неща Матеев е прав.Просто има хора с ограничени възможности.В повече случаи това се командва от горе.Няма как само с труд да се постигат успехите.Всичко е закодирано в Акаша.Още не всичко е обяснено от учените,разбира се с малки изключения.Тук ще отбележа квантовата генетика на Петр Гораев.Просто много неща се крият от простолюдието защото то не е дорасло и няма мисловен капацитет. А колкото до темата за основите всеки от нас си избира с какви да работи и да експериментира.Наистина е лошо когато не отговарят на изискванията ни.Няма как да търсим евтини пък и хубави.

  8. #108
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Защото сме пчелари, а не научни работници и това е мястото където можем да си кажем неща, които са пряко свързани със заниманието ни.

    П.С. В отговор на разработчика.

  9. #109
    Потребител
    Регистриран
    14.12.2014
    Мнения
    83
    Пчеларски район
    с. Градец, община Костинброд
    Абе, хора, вие срещали ли сте всъщност господин Матеев наживо и разговаряли ли сте с него накратко, за няколко часа на Етъра? На вас ви се струва, че се изхвърля, че не ходи по земята, че гледа отгоре и т.н. Не искам да му адвокатствам, защото няма нужда, но не искам обществото да остава с грешни впечатления. От години го наблюдавам как работи, знам какво направи с фотоволтаичния бранш и знам, че няколко години имаше пазарен дял от над 70-80%, беше пръв в доста неща. Само мога да ви посъветвам да четете внимателно всеки негов пост, защото зад всяка дума седи анализ сериозен, опити и резултати и когато видите, че дава заден от пчеларския бранш - незабавно продавайте всичко.

  10. #110
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Аранис, ако мога да те помоля, сподели какви трикове си използвал при поставянето на ВО като тези с които аз се "набутах".
    От няколко дена съм болен на тази тема. Замислил съм се да купя от аптека - крамолис май така се казваше, да направя захарен сироп и да капна няколко капки. С този бъркоч да напръскам ВО преди да ги сложа в кошера. Така май ще се прикрие "ХУБАВАТА" им миризма. Дали съм прав?

    Поздрави, Г. Георгиев

 

 
Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •