Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 94
  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2012
    Мнения
    32
    Пчеларски район
    София
    Както написах мястото ме устройва, а след като разгледах и сайта, съвсем нямам никакви забележки. Там съм, само кажете кога.

  2. #12
    Цените са си съвсем нормални, няма нужда да се циганим още преди да сме отишли. Виж ако станем редовни клиенти, тогава би могло или поне собственика може да предложи и нещо "от заведението". Но предварително няма нужда да се излагаме. В крайна сметка идеята не е да покажем колко можем да изядем и да изпием, а да се срещнем в приятна обстановка и да си поговорим.

    Дайте предложения за дата и час.

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.05.2014
    Мнения
    224
    Аз също бих се включил за една сладка раздумка, ако мога да се добера. Заведението е супер, на хубаво място до метрото. Цените са нормални. Нямам претенции за дата и час. През седмицата след работа ще е най-удобно за мен. Ще следя за насрочване на дата и час .

    Поздрави

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    30.01.2014
    Мнения
    54
    Пчеларски район
    Ихтиман
    Привет,
    Надявам се, няма да имате против и един предимно слушател/към момента/ да присъства?

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    03.10.2014
    Мнения
    31
    Пчеларски район
    Dupnica oblast Kustendil
    Здравейте.
    Е мисля, че избрахме мястото, остава да уточним дата и часа.
    Всеки делничен ден след 19,00 ме устройва.

  6. #16
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Вече се заформи група от желаещи да се провеждат такива срещи. Моля нека всеки да даде предложение за ден от седмицата. Така ще бъде най-добре според мен. Датата ще бъде от следващата седмица т.е. Решаваме за вторник и следващата седмица във вторник се събираме. Там на място ще решим дали ще бъде всеки вторник, дали през вторник, или един път в месеца. Ако останем доволни предполагам, че няма да е проблем да се събираме там. Денят който е удобен за повечето от нас той печели. Лично за мен е без значение кой ден ще бъде. В момента работя на график, два на работа два почивам. Когато съм на работа ще закъснявам с около 30мин. Работя до 19часа. Пропуснах, за часа също трябва да има мнения. Според мен, понеже може би всички работим ще бъде по-удобно за 19ч. като това не означава, че някое от нас ако могат да дойдат и в 18ч. Така ще имаме повече време за "клюкини".

    Поздрави на всички, до на яве, лице в лице. Г. Георгиев тел. ми е 0888 6 999 20

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    8
    Аз предлагам да е примерно 1 или 2 април (сряда, четв. ) другата седмица,че след това идват Великденските празници и всеки ще гледа да е при пчеличките си.

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    12.03.2015
    Мнения
    6
    Бройте ме

  9. #19
    Понеделник и петък според мен не са подходящи дни. Вторник, сряда и четвъртък ми се струва по добре. Ето и конкретно предложение. Сряда 1.04 от 19 часа.

  10. #20
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Става. Утре след работа ще мина през заведението да резервирам места. Ще потвърдим резервацията по-точно в сряда, за да могат всички които желаят, и имат възможност да се включат. В заведението има нещо като сепаре, нямам представа колко места има. Утре ще разбера и ще пиша веднага щом се прибера.

    Поздрави, Г. Георгиев

 

 
Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •