Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 24 от общо 24
  1. #21

  2. #22
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Ххахаха...преписвачки
    Ако кажеш, че искаме да гледаме различни породи, то в медиите ще звучи така: "Пчелари ще внасят пчели от Марс!" и да запълнят празнотите - "Совалката излита утре сутрин"

    Кожухаров е виновен завсичко (шега). Вчера идва и ми вика: "Абе ти си оня дето говори срещу мен!" - А аз седя и се чудя кога съм казал нещо срещу него . Човека явно се е обидил от нещо. Да прощава
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  3. #23
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Сами виждате как дори и телевизиите режат и правят сглобки, и тези сглобки променят контекста на казаното. Горе например виждате как почти едночасови приказки са успели да ги вместят само в две минути, изрязвайки само определени изречения, които са прекъснати по средата на думата, и са залепени с други изречения със съвсем друг контекст и смисъл.

    Ако всички новини във всички медии се правят по подобен начин (а то това вероятно е така), започвам сериозно да се замислям и да се съмнявам що за "истини" научаваме ние простосмъртните българи .....

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Ако всички новини във всички медии се правят по подобен начин (а то това вероятно е така), започвам сериозно да се замислям и да се съмнявам що за "истини" научаваме ние простосмъртните българи .....
    А като добавим и факта , че голяма част от хората прочитат само заглавието , става чудо

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •