Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 60
  1. #21
    "ВИМЕКС"-Сливен в графата инвентар.

  2. #22
    Потребител
    Регистриран
    23.06.2012
    Мнения
    65
    Цитат Първоначално публикувано от спартак
    Според теб, дали са удачни за разпечатване с електрически или парен нож?
    Аз съм все още начинаещ, но все пак се чудя защо изобщо трябва човек да се тормози откакто има пистолет горещ въздух. Освен това предполагам, че пластмасата няма да се топи по-лесно от восъка.

    Борислав Александров.
    Такива същите се продават в Китай, за по-малки суми, но лота е голям тъй като е търговия на едро. Затова търся производител в БГ, но на пластмасови рамки, който са направени за восъчна основа, тъй като в момента имам излишък на восъчни основи и не върви да си взимам пластмасови и тия да стоят. Освен това вярвам, че на восъчна ще е по-добре. За пластмасови рамки се навих, след като вчера за пореден път ми се разви телта и се оплете, след което си порязах пръста в яда си и прецених, че това е първобитна работа.

    Ти как си ги поставял (напръскани със захарен сироп 2 към 1 или си ги мазал с топен восък?)

  3. #23
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    На миналогодишното изложение на Плевен купих една пластмасова рамка, която се разделя на две за проба. На външен вид изглежда добре. Размерът не отговаря на стандарта-малко по-дълга е горната летва и не влиза в кошера. Затова не съм я пробвал

  4. #24
    Автор
    Регистриран
    21.10.2012
    Мнения
    151
    и аз ги заглеждах
    но не съм пробвал за сега
    а според сайта на цитираните по горе рамки те няма да се съберът в моите корпуси
    или греша ? за съжаление няма друг език освен турски които аз не знам но пък има картинки с размери
    http://www.apimaye.com.tr/urunlerimi...k-cerceveler-2

  5. #25
    Потребител
    Регистриран
    23.06.2012
    Мнения
    65
    Варианта е, да се съберем следващата есен повече хора и да поръчаме от китай. До тогава, аз ще се опитам да изпрося една мостра от дръпнатите и да я снимам за форума

  6. #26
    Потребител
    Регистриран
    07.03.2011
    Мнения
    57
    Цитат Първоначално публикувано от LoGo
    Варианта е, да се съберем следващата есен повече хора и да поръчаме от китай. До тогава, аз ще се опитам да изпрося една мостра от дръпнатите и да я снимам за форума
    Проблема е митото и нищо друго,имам познати който са вкарвали от китай дребни неща за суми близки около 1000-2000 евро и в БГ митниците са им правили много проблеми.....

  7. #27
    Потребител
    Регистриран
    23.06.2012
    Мнения
    65
    Започнаха да ми се въртят едни варианти за направата им и изработка на матрица... Просто са уникално готино решение. Взимаш рамката отваряш я щрак основата и затваряш - воала... Искам ги!

  8. #28
    И аз съм за ако някой знае някаде в БГ на добра цена пишете.

  9. #29
    Автор
    Регистриран
    11.05.2014
    Мнения
    175
    Цитат Първоначално публикувано от Светослав Точев Виж публикацията
    "ВИМЕКС"-Сливен в графата инвентар.
    То хубаво ги има, но стига някой да ти вдигне телефона за да ги поръчаш. При това положение поръчах онлайн и ще чакам утре да видя дали ще ги получа.

    П.С. - Приеха ми поръчката във сряда са при мен и ще ги разгледам за какво иде реч.

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    На каква цена ги поръча.

 

 
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •