Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 91
  1. #31
    Потребител
    Регистриран
    16.04.2012
    Мнения
    90
    Всичко трябва да се прави толкова просто,колкото е възможно.Но не по-просто. Алберт Айнщайн

  2. #32
    Наблюдател
    Регистриран
    27.07.2012
    Мнения
    3

    прашец

    1.
    с какъв размер сито се пресява прашеца?
    2.кога се пресява преди или след изсушаването ?
    3.как се съхранява,пресен и сух?
    4.през колко време се събира от чекмеджето?

    ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН АКО МИ ОТГОВОРИТЕ!!!!!!!!!!

    чел съм някой неща но практиката е друго.

    благодаря предварително.

  3. #33
    Сваляш си от тук http://www.optitroyan.net/?p=2396 интервютата с Жечо Мурзов мисля че бяха 2 и си готов за прашеца!!!!!П.С. Другите филми също са много полезни разгледаи те ги!

  4. #34
    Здравейте колеги ,за много години и много мед.
    Някой знае ли откъде може да се намери(купи)такъв вътрешен прашецоуловител като този на Жечо Мурзов с размер на отворите 4,82 мм.

  5. #35
    Здравей колега ,за много години!Ми Жечо Мурзов го казва в филмчето че си ги е правил сам!

  6. #36
    Това го разбрах още първия път като го гледах филмчето.Разликата от тези,които се продават по магазините освен габаритните размери е и в размера на отворите. Неговите са 4,82 мм,освен това той казва че някой му ги е направил,най-вероятно с щанца на преса.Не ги е пробивал на бормашина..Въпросът е дали има някъде да се продават с такива размери отвори

  7. #37
    Наблюдател
    Регистриран
    14.06.2012
    Мнения
    18

    прашецоуловител

    има фирми които продават и/или правят перфорирана ламарина с различни отвори . има такива фирми в софия и пловдив , сигурно и в някои по големи градове . в чичо гугъл има информация и може да се обадиш . ако все пак има точния размер наи вероятно ще трябва да си купиш цял лист ламарина

  8. #38
    С разпечатка на тази статия и разбира се маркирани с жълто, за по-лесно четене, подходящите пасажи (като тези за анаболния ефект) + едно бурканче прашец предизвиках доста интерес в моя фитнес.

    Моята мотивация беше да намаля количеството синтетични анаболи дето ги зобат пичовете.

    Вашата може да е по-комерсиална
    "Спокойствие и само спокойствие" - Карлсон който живее на покрива.

  9. #39
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867

    пчелен прашец

    статия за пчелния прашец и здравословното хранене
    http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5565111

  10. #40
    Автор
    Регистриран
    05.09.2012
    Мнения
    101
    Пчеларски район
    Ловеч
    Днес всяка втора пчела внасяше черен прашец, като катран. Може ли някой да познае, от какво е?

 

 
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •