Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2014
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Странджа

    РАМКИ В БУРГАС И РАЙОНА?

    Здравейте, от къде купувате рамки в Бургас и района? Координати на някой, който ги произвежда също са добре дошли....

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Магазина до зеленчуковата борса. Пчеларски център Алексиев телефон 0879060540
    лично аз си ги взех от тук - http://pchelniramki.com/

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2014
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Странджа
    Цената в магазина е висока за по-големи количества. Тези на сайта са на добра цена, но като си платя доставката ще станат колкото в магазина. 2000 бройки, за да хвана безплатната доставка, са ми много. Май се оказва, че от където и да ги взема, на едни пари ще ми се вържат. Ако има някой желаещ, да се кооперираме за рамки от Стара Загора и да си поделим доставката, насреща съм...

  4. #4
    За тази година поръчахме нужното количество но за в бъдеще когато правим общи поръчки ще ти пиша ако искаш да поръчваш с нас
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2014
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Странджа
    ОК, имайте ме предвид, благодаря....

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    08.01.2012
    Мнения
    535
    Пчеларски район
    Ямбол
    Колега във продавалника има обява за 0,30 лв рамката виж там мисля от град Ракирово беше обявата

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2014
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Странджа
    Продавалника съм го разгледал. Но не ми се иска да купувам рамки от другия край на България, без да съм ги видял или някой да ми ги е препоръчал. Склонен съм да платя и по-висока цена, стига да са качествено изработени. Или пък неграмотно написани обяви, на тях пък изобщо не обръщам внимание. За това питах за Бургас и района, да запаля колата и да си ги взема на място. В крайна сметка просто ще взема някакви от някъде, иначе ако някой се сети за още нещо, да пише, ще съм благодарен...

  8. #8
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Колега препоръчвам ти Ахмед от гр.Сърница.Преди месец си получих рамките от него 4200 бр,и нямам забележка.На 0.40лв са ДБ със канал на горната летва.

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2014
    Мнения
    8
    Пчеларски район
    Странджа
    Благодаря, отбелязвам го като опция.

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    0889577716 Георги Гроздев Каблешково...

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •