Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 16
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    7

    Продавам пчеларска тел

    Здравейте, колеги ние от onlinesapani.com
    продаваме пчеларска тел на макари по 14кг (поцинкована чиста без корозия) ние сме директни вносители и цените са ни конкурентни за пазара.
    За повече информация можете да ме потърсите на телефон - 0896 893 295
    Или да ни пуснете запитване на сайта: http://www.onlinesapani.com/products/pchelarska-tel-162

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Уха .Това 14кг. да не е 1,4кг.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    7
    Не колега 14 кг, преди правехме на макари пластмасови по-малки макари но започнахме вече само на големи, причината е че така може да се предложи по-добра цена.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Добре .Вие си знаете.Преди доста време купих макара 2,5кг. и още имам ,та затова.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Имате ли по тънка тел? Мисля че ползвам 0.30 мм . Как ще разберем каква е твърдостта и разтегливоста на предлаганата от вас тел, защото доста пъти съм подал на хубава мека, но се разтяга за 24 часа рамките се отпускат напълно. Предполагам 14 кг ще струва трицифрена сума и няма да е лесно да стане сделка без проба.

  6. #6
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Килограми да,ами дебелина и цена?Преди години купих 0.3мм,като престои 2години в кошера и вдигнеш плодникова ДБ за преглед и се къса!

  7. #7
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Хора, научете се да давате ПРАВИЛНИ ОБЯВИ !!! Не карайте посетителите на форума да вадят от вас информацията на час по лъжичка. В този раздел си има цял един комплект от ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА ОБЯВИ, които вие не сте си направили труда да ги прочетете. Имайте поне малко уважение към потенциалните си бъдещи клиенти и не ме карайте от сега нататък да започна да трия всички несериозни обяви.

    Вашата обява е вашето лице и вашият имидж в този форум като производител и търговец. Ами постарайте се поне малко от малко този имидж да е положителен - това е във ваш личен интерес.

    Моля запознайте се с правилата за публикуване на обяви в този раздел на форума: http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=1751

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    В един от ловджийските форуми има следната практика:
    Ако обявата не съдържа някой от задължителните атрибути (най-често цена или снимки) продавача получава предупреждение, че ако не приведе обявата по правилата след 24ч. се трие!

    В един от рибарските форуми, всички обяви за покупко продажби излизат след одобряване от модератор (site admin ако трябва да съм точен)

    Само идеи давам...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  9. #9
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Че то и в olx е така, обявите минават одобрение.

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    7
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    В един от ловджийските форуми има следната практика:
    Ако обявата не съдържа някой от задължителните атрибути (най-често цена или снимки) продавача получава предупреждение, че ако не приведе обявата по правилата след 24ч. се трие!

    В един от рибарските форуми, всички обяви за покупко продажби излизат след одобряване от модератор (site admin ако трябва да съм точен)

    Само идеи давам...
    Съгласен съм моя е вината, и в оффроунд форумите е така..
    Ще се постарая да Ви отговарям навреме.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •