Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 13
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.06.2013
    Мнения
    349
    Пчеларски район
    Брезник

    Бял маргарит

    Колеги трябват ми резници от бял маргарит,ако има някой 50-100бр.да нареже ще се спазарим,за предпочитане София и околности може и от по далеч по куриер за моя сметка.087224208 Владо,или на лични

  2. #2
    Владо нямам време да се занимавам, но ако дойдеш до София, срещу блока ми има и може да си нарежеш колкото искаш.

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    353
    Освен да спретнем една бригада пред блока ти - хем ще поокършим храсталака да не е много рошав, хем ще има резници за пчелина...

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    25.06.2013
    Мнения
    349
    Пчеларски район
    Брезник
    В София съм само кажете къде да дойда с лозарската ножица.В градинката на Пиротска и Опълченска при църквата св.Никола има много ,до нова година му стяха белите топчета,но да не вярвате от общината още есента са ги подрязали.

  5. #5
    Цитат Първоначално публикувано от BateMisho Виж публикацията
    Освен да спретнем една бригада пред блока ти - хем ще поокършим храсталака да не е много рошав, хем ще има резници за пчелина...
    Много ще съм благодарен.

    Владо ще ти пиша ЛС.

  6. #6
    Незнам дали питам в правилния раздел но и аз искам да засадя разни храсти и то такива който се размножават от резници, та въпроса ми е ако си нарежа сега по това време и ги засадя ще се хванат ли или трябва на есен като розите
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    353
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Много ще съм благодарен.
    Не се шегувам, и аз бих си начупил, ако е удобно.

    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Незнам дали питам в правилния раздел но и аз искам да засадя разни храсти и то такива който се размножават от резници, та въпроса ми е ако си нарежа сега по това време и ги засадя ще се хванат ли или трябва на есен като розите
    Специално за белия маргарит сега е момента - резниците се заравят във влажен пясък и през април-май се засаждат.

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    27.02.2013
    Мнения
    118
    Пчеларски район
    стара загора
    Наистина сега е момента - миналата година по това време начупих няколко "клечки" от една градинка , поставих ги в кофички от мляко и нямаше празно , всички се вкорениха
    www.rabotilnicata.hit.bg мебели и обзавеждане по индивидуален проект

  9. #9
    Бате Мишо и аз не се шегувам. Владо каза че се познавате, та ако искаш идвайте заедно. Той ми има телефона.

  10. #10
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    един въпрос: резниците както са заровени, в тъмно помещение - мазата, или на светло трябва да дъдат?

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •