Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 41 до 45 от общо 45
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Привет на всички,
    някой да е купувал скоро печатарски плаки? Разгледах актуалните обяви в нет-а, скъпи ми се виждат по-големите големите плаки - 3 лв/бр, минали са през повече ръце май. Разгъвката на капака ми е 625/700 мм, но бих я увеличил, ако плаките се случат по-големи. Търся по-добра цена.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #42
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Аз си купувах скоро от OLX, обявата е от София, Дружба. Размера е 100/80 за 2.50 лв, но ходих да ги взема на място. Между другото в четвъртък градушката ги е подбила, но няма дупки.

  3. #43

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    091520131311.jpg Ето и един интересен капак

  5. #45
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    Ще сменям капаците хванах ги вчера сутринта рано на кафе и четат ли четат от вестника,сега принтирвам на компа статии за добив на мед минимум 50кг.нека да четат.Относно ламарина аз се запасих със 50бр.от печатница от Велико Търново който е близко може да ме попита на лично в магазина я продават на 1.50лв 60х74 не искам да подбивам на някой колега цената който продава.

 

 
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •