Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Заменям трифазен генератор за монофазен

    максимално замерена мощност 5,5 KW, постоянно замерена мощност - 5 kW, материал: мед/ротор и статор/, въздушно охлаждане, двигател: GX560- HONDA, 13 конски сили, работна честота: 50 Hz. Вграден AVR / Automatic Voltage Regullator / - вградена платка за автоматично регулиране и стабилизиране на напрежението, автоматичен предпазител против претоварване на генератора, магнетен стартер, Има 3 броя изходи за 220 в,1изход 380в и още един за 12 V. Нивото на шума е 69-72dB. Размерите му са: дължина 68см., ширина 51см. и височина 55см., тегло-90кг.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    30.01.2014
    Мнения
    2
    Продавате ли го и каква цена му искате?

  3. #3
    Г-н Василев,бих искал да го заменя.Имах няколко трифазни уреда,които подмених с монофазни.Ще търся втора употреба монофазен около 3,5-4кв.Това ще бъде и цената при евентуална продажба.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Аз имам монофазен 3.5 кв. с който съм склонен да се разделя, защото ми е много голям и тежък. Описанието е същото като на вашия. Ще пусна отделна обява за да не цапам темата.

  5. #5
    Замених го.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •