Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Помощник

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799

    Помощник

    Търся помощник за активния сезон, април - октомври вкл.
    Работата ще включа всякакви дейности свързани с пчеларството. Ще работим винаги заедно и решенията ще взимам аз и заради това не е задължителна голяма квалификация. От предложението могат да се възползва и човек, който има желание и намерение да се учи и да прави това взимайки заплащане. Задължителни условия са: добро здравословно и физическо състояние, липса на алергии от пчелни ужилвания, полени слънце, треви. Принципно си мисля за вариант да се работи на повикване когато има нужда (8 часа) и да се заплаща надник, но съм склонен и на вариант за постоянна заетост през споменатия период (40 часа седмично). Желая човека да живее в Стара Загора за да можем да пътуваме заедно до пчелините, а когато съм на подвижно ще осигуря транспорт или ще поема цената на такъв до пчелините. В задълженията няма да влиза охрана на пчелините при подвижно.
    Предложението е много подходящо и за хора занимаващи се пчеларство и разполагащи с няколко свободни дни в седмицата.
    Няма да пиша тук за размера на заплащането за да не предизвикам безкрайни коментари .
    За контакт 0885522380 или на лично тук. Понякога оставам без обхват, бъдете настоятелни.

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    25.05.2013
    Мнения
    125
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Е точно сега е момента за навлизащите в занаята и мераклиите да се възползват. Вместо да питат с колко и с какъв вид кошери да стартират и т.н. въпроси могат да се възползват от предложението на Рости и да пият директно от извора. Сигурен съм, че ще научат много повече за един сезон отколкото да се чудят върху всяка възникнала ситуация която им поднасят няколкото кошера. Казвам го като човек който би се възползвал при поставените условия. Когато реших да се пробвам с пчелите винаги съм чувствал липсата на непредубедено мнение на някой който не гледа пчели стереотипно от 40 години. Към Рости бих предложил в края на сезона да задоми мераклията с някой кошер така стимула ще е доста по-голям.

    Желая успех!

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Дискриминация аз искам ма не съм от посочения град ...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    03.08.2012
    Мнения
    51
    Пчеларски район
    Пазарджик
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Дискриминация аз искам ма не съм от посочения град ...
    Сега е момента да се преселиш

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.10.2011
    Мнения
    337
    Пчеларски район
    общ. Братя Даскалови
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Дискриминация аз искам ма не съм от посочения град ...
    Ами заповядай Стара Загора е хубав град, а и ще си имаме модератор Старозагорец

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •