Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    04.03.2013
    Мнения
    55

    Мравчена киселина, ледена оцетна киселина, медицински восък, стеарин изгодно.

    Мравчена киселина, ледена оцетна киселина за третиране на пчелни семеиства изгодно.
    Мравчена киселина 85 % техническа - 5 лв./л.
    Ледена оцетна киселина 99 % лабораторна - 20 лв./л.
    Медицински восък, стеарин за пчелни основи и импрегниране на кошерите.
    Медицински восък /бели восъкообразни гранули с точка на топене 40 градуса/ - 6 лв./кг.
    Стеарин извлечен от животински мазнини / на люспи и плочки, жълт восъкобразен с точка на топене 40 градуса/ - 6 лв./кг.
    Куриерска доставка. За контакт 0876265091.
    Симов

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    04.03.2013
    Мнения
    55
    Обявата е актуална.
    Симов.
    моб. 0876265091.

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    353
    Поръчах литър оцетна киселина от автора на обявата г-н Нисимов, и съм доста разочарован от това, което дойде. Опаковката е под всякаква критика - бутилка увита във вестник и набутана криво ляво в лидълски кашон от сирене. Очевидно е пътувала легнала, няма и обозначение, че е химически реагент и трябва да стои права. Част от киселината се е разляла при пътуването.
    Нямам навика да отварям и проверявам доставките в Еконт, понеже не съм попадал на некоректни търговци, но това, което пристигна ме изуми. Ако бях проверил пратката, със сигурност щях да я върна.
    Внимавайте откъде поръчвате!
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 22.JPG‎  
    Този пост е редактиран от BateMisho; 09.02.2017 в 18:49.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от BateMisho Виж публикацията
    Поръчах литър оцетна киселина от автора на обявата г-н Нисимов, и съм доста разочарован от това, което дойде. Опаковката е под всякаква критика - бутилка увита във вестник и набутана криво ляво в лидълски кашон от сирене. Очевидно е пътувала легнала, няма и обозначение, че е химически реагент и трябва да стои права. Част от киселината се е разляла при пътуването.
    Нямам навика да отварям и проверявам доставките в Еконт, понеже не съм попадал на некоректни търговци, но това, което пристигна ме изуми. Ако бях проверил пратката, със сигурност щях да я върна.
    Внимавайте откъде поръчвате!
    Не мога да видя химичната формула от снимката, но и аз си купих някакво менте( не от същото място) . Формулата е : СНзСООН ,няма процент, няма дявол, само бегли мерки за безопасност . С една дума--гаражна изработка. Някой на ти с химията има ли?
    пп. иначе е течна, в стъклена бутилка.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не мога да видя химичната формула от снимката, но и аз си купих някакво менте( не от същото място) . Формулата е : СНзСООН ,няма процент, няма дявол, само бегли мерки за безопасност . С една дума--гаражна изработка. Някой на ти с химията има ли?
    пп. иначе е течна, в стъклена бутилка.
    Ако не забравя ще ви снимам една бутилка. Атанасов, течна е но когато е топло, а до скоро беше твърда/може още да е такава -не съм проверил/. Затова я наричат и ледена.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Ако не забравя ще ви снимам една бутилка. Атанасов, течна е но когато е топло, а до скоро беше твърда/може още да е такава -не съм проверил/. Затова я наричат и ледена.
    Няма да помогне снимката, ще трябва да ходя, да питам имат ли сертификат и знае ли се % . Другият вариант -без разреждане, малко повече материал и каквото стане.

    пп. може да видиш формулата същата ли е.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Няма да помогне снимката, ще трябва да ходя, да питам имат ли сертификат и знае ли се % . Другият вариант -без разреждане, малко повече материал и каквото стане.

    пп. може да видиш формулата същата ли е.
    IMG_20170410_185105_opt (2).jpgIMG_20170410_185114_opt.jpgIMG_20170410_185123_opt.jpg

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •