Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 91 1231151 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 901
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    12.01.2011
    Мнения
    2

    ИМАМ ВЪПРОС-МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ

    Здравейте,имам един въпрос!
    За да искам от кмета общинска земя за построяването на пчелин,трябва ли да съм регистриран като земеделски производител?

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    12.01.2011
    Мнения
    2
    МНОГО БЛАГОДАРА ЗА БЪРЗИЯ ОТГОВОР

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    05.10.2010
    Мнения
    8
    САМО ДА НЕ СЕ ВОДИ ПАЗБИЩЕ(МЕРА)ТАКАВА ЗЕМЯ НЕ ДАВАТ ЗА ПЧЕЛИН. БИЛА Е ПУБЛИЧНА ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ.
    НЕЗНАМ КОГА СА ГО ПРИЕЛИ ТОЗИ ЗАКОН. НО МИ ПРОВАЛИ ВСИЧКИ ПЛАНОВЕ.

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски

    Re: Имам въпрос-моля отговорете

    Здравейте,имам един въпрос!
    За да искам от кмета общинска земя за построяването на пчелин,трябва ли да съм регистриран като земеделски производител?[/quote]
    НЕ

  5. #5

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    09.02.2011
    Мнения
    1

    kolegi pomognete novobranec sam

    Здравеите колеги аз сам новобранец в кошарджииството но ми се иска през свободното време да се занимавам със пчели имам леки пoзнания но са минимални имам два стари кошера реставрирах и боядисах намират се във планинска и гориста месност кога мога да си взема два млади рояка или е по добре стари пчели с маика благодаря предварително

  7. #7
    Здравей. Преди Май месец едва ли ще можеш да си намериш рояци или да си купиш отводки. Евентуално, може да си пуснеш обява във форума или да си потърсиш от някой пчелар презимували семейства.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Но преди да започнеш вземи попрочети някои неща.Ще тие от полза да навлезнеш в терминологията и да научиш основните неща при рабоота с кошери. А най-добре ще е да имаш от кого да се учиш на практика, защото всеки един район има своята специфика и трябва да си пчеларствал в тоя район за да я знаеш.

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    2

    ОТВОДКИ

    здравейте аз съм начинаещ имам 6 кошера и мисля да купя отводки рано ли е или да ги купувам вече

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Ако са миналогодишни става, но за тазгодишни много е рано. Още нито пчелите са достатъчен развити, а да не говорим, че първите майки ще излезнат най-рано края на май, но можеш да потърсиш и да уговориш още от сега отводките, че после ще е по-трудно.

 

 
Страница 1 от 91 1231151 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •