Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 41 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 401
  1. #11
    Автор
    Регистриран
    04.10.2010
    Мнения
    116
    Пчеларски район
    Варна
    Само липа ....лично мнение

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    03.03.2011
    Мнения
    16
    може ли малко повече инфо за тези рамки и някакъв телефон за връзки.Благодаря

  3. #13
    Автор
    Регистриран
    22.05.2011
    Мнения
    139
    До преди 5 години работих с рамки от чам,но сега вече предпочитам рамките от липов материал защото не се пука.Освен това има по малко чепове и по трудно деформира.Струва ми се,че стават и по леки.Освен тези преимущества, при монтажа на телта по лесно се поставя телбода/работя с такер като колегата Бонев и съм много доволен/.При обгаряне с газова горелка няма смола и рамките по трудно почерняват и прогарят.По принцип не ползвам ограничители или Хофманови уширители /разделители/.Рядко ги поставям и то с цел заздравяване на конструкцията на рамката.Пчелина ми е стационарен и много рядко ми се налага местене на кошери.

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    11.12.2010
    Мнения
    84
    Някой ползвал ли е рамки от с.Сърница и какви са му впечатленията(относно качеството)?

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    08.11.2011
    Мнения
    6
    рамките от сърница са със качество без конкореция израбоват се от сух чамов материял на които се прави специялен подбор 99.9% се обезчепява и се дава 100% гаранция за качество и размер. ако решите можете да проверите ./проверката е виша форма на доверие/ тел. за връска 0895797461

  6. #16
    Аз си купих от сърница и са много добри, сухи без чворове,но ми избиха зъбите с доставката.Човека явно живее на място без офис на Еконт и ги вика да идат при него.Доставка 27 лева,айде честито.Ахмед, ако ти е удобно ходи до офис на куриер и ги пращай че с парите от доставката знаеш ли колко рамки още ще си взема,иначе са просто перфектни и ще си поръчам пак от теб.

  7. #17
    Потребител
    Регистриран
    11.12.2010
    Мнения
    84
    Повярвах ви, поръчах си и ..........съм мноооого доволен.
    Изкарах късмет и с доставката.Та който си е късметлия си е късметлия.Желая го и на другите .

  8. #18
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Ето едни наистина симпатични рамки. За съжаление на вътрешния пазар предлагането и търсенето е нищожно.
    Защо ли...?







  9. #19
    Потребител
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    86
    Пчеларски район
    с.Вълчитрън, общ. Порд
    Поправете заглавието на темата защото се изгуби контекста на същата от първия пост. Колегата започна с въпрос за начините на тяхното производство и подходящи видове материал, което ще рече чам или липа, хофманов уширител, пласмасов такъв или прави рамки с метални разграничители, а се стигна до начин на обтелване, брой телове, вертикално или хоризонтално, производители и т.н.. Нека темета се преименува в едно общо заглавие като напр.
    Рамки и всичко за рамките. Видове. Начин на изработване, разпробиване и обтелване. Подходящ материал. Произовдители и цени.

  10. #20
    Цитат Първоначално публикувано от Boro
    Поправете заглавието на темата защото се изгуби контекста на същата от първия пост. Колегата започна с въпрос за начините на тяхното производство и подходящи видове материал, което ще рече чам или липа, хофманов уширител, пласмасов такъв или прави рамки с метални разграничители, а се стигна до начин на обтелване, брой телове, вертикално или хоризонтално, производители и т.н.. Нека темета се преименува в едно общо заглавие като напр.
    Рамки и всичко за рамките. Видове. Начин на изработване, разпробиване и обтелване. Подходящ материал. Произовдители и цени.
    Смятам, че си прав и вече е направено.

 

 
Страница 2 от 41 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •