Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 12
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    06.06.2012
    Мнения
    45

    Фруктоза за подхранване

    Продаваме фруктоза(плодова захар), за подхранване на пчелните семейства...

    За количества около 1 тон доставката е безплатна за цялата страна...

    За по големи количества цената се договаря...

    ЦЕНА:1.50лв/кг

    тел:0895 18 19 20

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    При тази цена на захарта - благодаря, но...ще си храня със захар! Ако я предлагаш на 0.60 лв. ще си купя 2 тона.
    Working....

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от Simedtrade Виж публикацията
    Продаваме фруктоза(плодова захар), за подхранване на пчелните семейства...
    ЦЕНА:1.50лв/кг
    Има нещо некоректно в обявата- последната "фруктоза" , която купих и то след предварително плащане и чакане за доставяне от 2 седмици беше 5 лв./кг. в чували от 25 кг. Предполагам става дума за някаква течност от рода на изосуид! Затова, нека бъдат коректно обявявани нещата и обявата да се редактира без да води до заблуда!
    Иначе, наистина е по-добре да се купи захар и така да се подхранват пчелните семейства!!!

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    27.05.2013
    Мнения
    64
    Пчеларски район
    с.Брестово Ловешко
    Да не би да става въпрос за ФРУКТОВА(плодова захар), което да е глюкоза/декстроза/?
    ТЯ е приблизително на такава цена.

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Предполагам че продавате изосуит 031 производство на завода в Разград. Ще е добра да качите сертификат за състава на продукта ви, да се види състава и производителя. Цената с транспорта е добра, аз си купих от Пико на цена 1.22 без ДДС с ДДС - 1.46 лв. Качвам сертификата които ми дадоха от Пико.
    Прикачени файлове Прикачени файлове

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    06.06.2012
    Мнения
    45
    НОВА ЦЕНА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА 1.15лв/кг...
    Да, по производствен код е изосуит 031, и произхода му е от същото място

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Simedtrade Виж публикацията
    НОВА ЦЕНА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА 1.15лв/кг...
    Да, по производствен код е изосуит 031, и произхода му е от същото място
    Защо все си мисля, че цената на този продукт е 4-5 пъти по - малка от захарта? При сегашна цена на захарта 1,19 в Кауфланд, а периодично и по - малко дали ще си заслужава?

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Защо все си мисля, че цената на този продукт е 4-5 пъти по - малка от захарта? При сегашна цена на захарта 1,19 в Кауфланд, а периодично и по - малко дали ще си заслужава?
    Наистина цената на продукта е по-ниска, но не чак 4-5 пъти, а и пресметнато в калории е по-висока или иначе казано цена/калория излиза по-скъпо от захарта, така че по-добре работете със захар. Цената на захарта като за пчелари се намира по 1,15лв.

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Наистина цената на продукта е по-ниска, но не чак 4-5 пъти, а и пресметнато в калории е по-висока или иначе казано цена/калория излиза по-скъпо от захарта, така че по-добре работете със захар. Цената на захарта като за пчелари се намира по 1,15лв.
    По принцип когато казвам нещо е винаги проверено. Но сега при тези времена всеки търси балъци и ако мине номера - добре дошло. Но както казва по - горе vanHanegem - ще храним със захар. От Кауфланд колкото и да е некачествена пак е по - добре.

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    По принцип когато казвам нещо е винаги проверено. Но сега при тези времена всеки търси балъци и ако мине номера - добре дошло. Но както казва по - горе vanHanegem - ще храним със захар. От Кауфланд колкото и да е некачествена пак е по - добре.
    Незнам кога си проверявал цената, но аз съм от Разград (за информация в понеделник бях в завода), там където се произвежда въпросния продукт и наистина цената не е 4-5 пъти по-ниска.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •