Всички се раждаме еднакви и имаме еднакъв старт. После започваме да мислим различно, и в резултат на това достигаме до различни стъпала от живота. Преди 30 години аз бях безкрайно беден. Може би бях по-беден от повечето от вас. След това дойде пазарната икономика и аз започнах бързо да се адаптирам към новите правила на играта, които тя ни наложи насила. И към днешна дата съм постигнал това онова и именно поради тази причина "мога да си позволя" да използвам постигнатото за новите цели, които съм си поставил.

Всичкото това не е лошо. Нима вие не правите същото. С какво аз съм по различен от вас. Може би единствено с факта, че ви информирам за неща, които по принцип не трябва да ви ги казвам. Колкото повече се изкачва човек, толкова повече осъзнава, че някои неща не трябва да бъдат казвани на тези, които все още не са стигнали до дадения етап на развитие. Вие казвате ли всичко на децата си или им спестявате някои от истините, защото точно и ясно знаете, че те няма да ви разберат. Всъщност това е единствената ми грешка - прекалено много неща ви казвам и прекалено много се амбицирам да ви ги доказвам. Правилната стратегия е да стоя на това ниво, на което са и обсъжданията във форума. Богатите са кръвопийци, изкупвачите на мед са мошеници, началниците в службата ви са глупаци, властимащите със щракване на пръстите могат да направят цената на меда да стане 100 лева и т.н и т.н. Това ли искате?

Мисля си, че казването на истината е много по-добрия вариант, но за съжаление много често ИСТИНАТА БОЛИ !!! И в този форум ако имам врагове, то е именно защото казвам истината. Много хора не искат да чуят истината, защото тя не ги устройва. Тя влиза в противоречие със собствения им измислен свят, в който те са свикнали да живеят. И когато аз извадя логични доводи, които доказват че техния свят е измислен, за тях не остава нищо друго освен да ме намразят и да започнат да ме обиждат. Нали знаете - човек започва да обижда тогава, когато му се свършат доводите. Гледайте Discovery - точно в момента дават едни филмчета за човешкия мозък и за неговите самозаблуди. Например как е склонен да подменя незнанието с измислици и сам да си вярва, че това е голата истина.