Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 34 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 336
  1. #121
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Този Матев ,дали е синоптик.Да не е някой пророк ,виждащ в бъдещето.Ами той до сега всичко е познал.Надявам се за по-нататък да греши.Днес при мен е края на ноември , от 12 часа вали.

  2. #122
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Този Матев ,дали е синоптик.Да не е някой пророк ,виждащ в бъдещето.Ами той до сега всичко е познал.Надявам се за по-нататък да греши.Днес при мен е края на ноември , от 12 часа вали.
    Не стига че вали ама като излезеш на вън ти замръзват ушите.

  3. #123
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Потвърждавам.Едва се изнизах през Петрохан в ранния следобед по галоши(летни гуми).
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри Изображение1397.jpg‎   Изображение1396.jpg‎   Изображение1394.jpg‎  

  4. #124
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Този Матев ,дали е синоптик.Да не е някой пророк ,виждащ в бъдещето.Ами той до сега всичко е познал.Надявам се за по-нататък да греши.Днес при мен е края на ноември , от 12 часа вали.
    Не еееее ! Не е пророк .Нашата генерация /и ти си вътре,не се прави на тинейджър/ не вярваме на подобни пророчества.Просто човека си е професионалист–борави с данни,систематизира,анализ ира,прави баланс на всички ,,за'' и ''против'' ,залага си реномето и казва ''пророчеството''............Аз казах, хау./Харка–синът на вожда/. Не е като нас,аматьор,любител –пчелар,да не знае какво да прави като види пред кошера двайсеттина умрели пчели.Но и ние ще се научим и да видиш тогава .

  5. #125
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Не еееее ! Не е пророк .Нашата генерация /и ти си вътре,не се прави на тинейджър/ не вярваме на подобни пророчества.Просто човека си е професионалист–борави с данни,систематизира,анализ ира,прави баланс на всички ,,за'' и ''против'' ,залага си реномето и казва ''пророчеството''............Аз казах, хау./Харка–синът на вожда/. Не е като нас,аматьор,любител –пчелар,да не знае какво да прави като види пред кошера двайсеттина умрели пчели.Но и ние ще се научим и да видиш тогава .
    Я виж ти на кой му е дошла музата? Кажи сега как е положението.

  6. #126
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Я виж ти на кой му е дошла музата? Кажи сега как е положението.
    Слънчо,здравей!!! Не е до музата. Липсва ми технологичното време за крайния продукт.Затова форума остава на задна линия.Тази вечер откраднах малко от технологичното.Да спрат веднъж дъждовете,че пак съм под 40 см. H2O.

  7. #127
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Слънчо,здравей!!! Не е до музата. Липсва ми технологичното време за крайния продукт.Затова форума остава на задна линия.Тази вечер откраднах малко от технологичното.Да спрат веднъж дъждовете,че пак съм под 40 см. H2O.
    И ние не сме много добре, но някои колеги просто ви съжалявам, като гледам в какви води се намират пчелините ви. Ама и то не спря да вали. В момента гърми вън.

  8. #128
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Другата седмица я почваме с температури от 20 гр.

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
    Другата седмица я почваме с температури от 20 гр.
    А дано.Да не се окаже хубава прогноза ,само за да не ни развалят настроението за празника.

  10. #130
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    До миналата седмица подводните води при нас бяха на половин лопата разстояние от повърхността.
    След дъждовете послдните дни вече няма къде да попива водата...
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	20150406_193443.jpg
Прегледи:      315
Размер:	164.7 KB
ID:	3965

 

 
Страница 13 от 34 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •