Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 51 до 59 от общо 59
  1. #51
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    До тук имаме две наддавания - за 64К и за 2000К. Колко залагаш?
    10 млн или по твойта мерна единица 10 000К

  2. #52
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    10 млн или по твойта мерна единица 10 000К
    Следващия моля!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #53
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Следващия моля!
    Ами така е като ми е слаба математиката.
    Двама от форумните ми любимци, коментират "платформата"
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри Screenshot_20211017-145636.png‎   Screenshot_20211017-151206.png‎  

  4. #54
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ами така е като ми е слаба математиката.
    Двама от форумните ми любимци, коментират "платформата"
    То, че бате Фори ти е любимец, не остана човек в гилдията дето да не знае. Обаче тоя г-н Бачийски кога и от де го изнамери, та чак пък и го заобича, ми е непонятно. Ужким гледам да ви следя, но явно пропускам. Комай верно почвам да одъртявам, дето ме критикуше Майстора...

  5. #55
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    То, че бате Фори ти е любимец, не остана човек в гилдията дето да не знае. Обаче тоя г-н Бачийски кога и от де го изнамери, та чак пък и го заобича, ми е непонятно. Ужким гледам да ви следя, но явно пропускам. Комай верно почвам да одъртявам, дето ме критикуше Майстора...
    И в бекстейджа има живот, а не само на сцената.

  6. #56
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Нови документи за поръчки и цени. Цените са валидни от 1.02,2022г
    Линк:
    Актуални документи 2022

    https://dox.abv.bg/download?id=50520110cd
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #57
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Продължаваме набирането на поръчки за двете ни най-търсени изделия = стенда и адаптора за лепене на восъчни основи с ток. Въпреки инфлацията и поскъпването на материалите и цената на труда ние ще запазим досегашните цени до 1 юли. Съкращаваме времето за достравка до 1 седмица и запазваме отстъпката от 10% за поръчка на двете изделия в комплект.
    Производството на охранителната система BeeG 13 за сега спираме поради трудности с доставката на електронни компоненти. Можем да приемем само колективни поръчки от 10+ системи с удължен срок на доставка от 3 месеца.
    Пожелаваме Ви успешна пчеларска година!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #58
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Важно за нашите бъдещи клиенти!
    Пролетната ни сесия за производство завърши успешно! На всички наши клиенти - честито за придобивките!
    В момента разполагаме с произведени три комплекта, които можем да доставим в срок от една седмица. Започваме набирането на поръчки за есенната сесия за двете ни най-търсени изделия - стенда и адаптора за лепене на восъчни основи с ток. Въпреки инфлацията и поскъпването на материалите и цената на труда ние ще запазим досегашните цени до 1 октомври. Съкращаваме времето за достравка до 1 седмица и запазваме отстъпката от 10% за поръчка на двете изделия в комплект. Производството на охранителната система BeeG 13 за сега спираме поради трудности с доставката на електронни компоненти. Можем да приемем само колективни поръчки от 10+ системи с удължен срок на доставка от 3 месеца.
    Актуални документи 2022
    https://dox.abv.bg/download?id=50520110cd
    Пожелаваме Ви успешна пчеларска година!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #59
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Днес 01.08., по стара традиция отбелязваме края на настоящият сезон, като влизаме в новият- 2023.
    Дано сезона е бил успешен за всички и добивите - добри!
    И дано цените, на които ще продадете своята продукция бъдат достойни за вложения труд!
    Ние също не стояхме със скръстени ръце. Имаме вече доставени всички елементи за нова серия от нашите изделия - адаптор и стенд за лепене на восъчни основи с ток. А това никак не беше лесно в тази криза за чипове. Имаме и ново изделие - захранващ блок 12V/12A за захранване на електрически ножове за разпечатване с цена 30лв.
    Наличните комплекти са изчерпани!
    Започваме от днес, 1 август набиране на поръчки за есенната сесия. Доставките ще са след 1 септември. За заявилите и предплатили 50% от стойността на поръчката до 1 октомври са актуални досегашните цени.
    Този пост е редактиран от tsc1; 02.08.2022 в 06:49.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •