Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 114
  1. #61
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Браво Матеев, БРАВО.

    И всички добре запомнете едно важно правило когато говорите за конфедерацията ЗА НЕЯ ГОВОРИТЕ ИЛИ ДОБРО ИЛИ НИЩО

    Второ правило никога не питате нищо.

    Ако не спазвате правилата сте ВЪРЛИ ГАЧОВИСТИ СЪС СПЕЦИАЛНА ПРОВОКАТОРСКА МИСИЯ.

    Днес си работя и си мисля за форума за конфедерацията за политиката в пчеларството и т.н. Осъзнах че съм мнооооого прост. За какво ми трябва да се обаждам. Форума си има собственик който да го управлява, конфедерацията председател и т.н. Аз къде ходя да се муша между шамарите. Заставам си тихичко и каквото направят по умните и по кадърните направят, аз ще гледам да ползвам ситуацията в моя полза и толкова. Няма нерви, кавги обиди, загуба на време и т.н.
    Успех.

    Гледам меренето на ръчичките е категорично в моя полза (благодаря), но вече не държа да получа извинение. Дори мога АЗ да се извиня като достоен и честолюбив мъж.

    ГОСПОДИН МАТЕЕВ, ДЪЛБОКО СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО СЪМ ВИ ЗАСЕГНАЛ. НЕ Е БИЛО ЦЕЛЕНАСОЧЕНО.
    Не искам да си мерим ръчичките, още повече че явно не можеш да броиш за кого са дадени по-много. Искам само да кажа, че това което аз направих за пчеларския сектор през 2015-та година никой досега не го е правил. При това положение едно "благодаря" нямаше да е излишно, пък чак после започни с критиките, че е можело да да се направи и повече и да се похарчат още повече чужди (а не твои) пари.

    И за да ти е чиста съвеста (защото моята е чиста), не е ли редно като представител на Ганчовистите да напишеш какво е направил Ганчо през последните 13 години и най-вече през 2015-та година, за която аз се хваля. Хайде, направи сравнителен анализ между нас двамата - няма да ти се разсърдя. Дори ще се зарадвам, че даваш публичност на Ганчовистките героизми - измами, лъжи, изнудвания, фалшиви подписи по различните документи и т.н.

    Не ми се сърди - ако твоите въпроси ми ги беше задал някой друг от форума, щях да имам съвсем различна положителна реакция. Но зададени точно от тебе - не ми се сърди, но това си е чиста провокация с все още неясни за мене задни и нечисти помисли. Ако искаш да си изчистиш името и отрицателния имидж от натрупаните негативни отношения към тебе, защото си Ганчовист, ами ПУБЛИЧНО СЕ ОТКАЖИ ОТ ГАНЧО. Вече ти предложих - откажи се от Ганчо и стани член на Конфедерацията, пък после можеш да поработиш поне малко в публична полза (без пари естествено) и да създадеш в Стара Загора едно ядро от ентусиасти, борещи се за доброто (а не за злото) на всички пчелари. След 3 дена е годишното отчетно-изборно събрание на Конфедерацията - бъди така добър да дойдеш на него, да станеш член и след това гордо да вдигнеш глава и да съобщиш публично, че ти също вече си част от ПРОГРЕСИВНОТО ПЧЕЛАРСТВО В СТРАНАТА.

  2. #62
    Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
    Рости не ми е работа, ама ако си член на БСП не можеш да се бъркаш в политиката на СДС.
    И на мен не ми е работа, но смятам че не си прав. Не познавам нито един от двамата Ростимировци и не защитавам никой от тях. Но това не ми пречи да имам лично мнение. Единия тръби колко много време и лични средства е вложил за благото на българските пчелари и колко много е направил. Браво. Но другия само зададе няколко "не удобни" въпроси или може би въпроси на които не е отговаряно до сега. Какво лошо или обидно има в това. Аз не видях заяждане или лични нападки от страна на Ст. Загора. Лично мнение.

  3. #63
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Ами Юри преди да искаш трябва да дадеш! Нямам отношение към конфедерацията, но как някой търси сметка някому без да си е мръднал пръста. Ако някога стигна до там че да членувам в пчеларска организация ще стана член на конфедерацията, ще си плащам членския внос и ще изисквам- дотогава каквото направи Матеев ми е чист подарък ( и не само на мен) а както знаеш на харизан кон зъбите не се гледат.

  4. #64
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Май наистина полудявам или ....?
    В ЖИВОТА СИ СЪМ ВИЖДАЛ ГАНЧО ДВА ПЪТИ. РАЗМЕНЯЛИ СМЕ СИ НЯКОЛКО РЕПЛИКИ ПРЕД ЦЯЛАТА ЗАЛА. ТОВА МИ Е ЕДИНСТВЕНИЯ ДОСЕГ ДО ТОВА ЛИЦЕ. ОЩЕ ПРЕДИ 5-6 ГОДИНИ СЪМ ПИСАЛ ПИСМА ДО МИНИСТЕРСТВОТО ДА РАЗРЕШАТ ВНОСА НА МАЙКИ И ПРОДАЖБАТА НА ОТВОДКИ СВОБОДНО. НЕ ВЕДНЪЖ СЪМ ИЗРАЗЯВАЛ МНЕНИЕТО СИ ЗА РАЗВЪДНАТА АСОЦИАЦИЯ (СТАРАТА) ЗАСТАНАЛ СЪМ ТУКА С ИМЕТО СИ С НАСЕЛЕНОТО МЯСТО ЧЕСТНО И ОТКРОВЕНО, АКО БЯХ ПРОВОКАТОР ЩЯХ ЛИ ДА ГО НАПРАВЯ? ВИНАГИ ПУБЛИЧНО СЪМ СВАЛЯЛ ШАПКА НА ТЕБ МАТЕЕВ КОГАТО СИ ПРАВ, ИНОВАТИВЕН, ПРОГРЕСИВЕН И Т.Н.
    ИЗВИНИХ СЕ БЕЗ ДА СЕ ЧУВСТВАМ ВИНОВЕН, А ЗА ТОВА ЧЕ МАТЕЕВ СЕ Е ПОЧУВСТВАЛ ЗЛЕ.

    СЕГА ДА СЪМ СЕ ОТРИЧАЛ-ПУБЛИЧНО
    ЗАПОЧВАМ ГО ПУБЛИЧНО И РИТУАЛНО

    матеев: отричаш ли се от Ганчо
    аз: ОТРИЧАМ СЕ
    матеев: отричаш ли се от Ганчо
    аз: ОТРИЧАМ СЕ
    матеев: отричаш ли се от Ганчо
    аз: ОТРИЧАМ СЕ
    матеев: отричаш ли се от Ганчо
    аз: ОТРИЧАМ СЕ
    (на всеки въпрос и отговор сменяме посоките на света)

    матеев: отрече ли се от Ганчо
    аз: ОТРЕКОХ СЕ
    матеев: отрече ли се от Ганчо
    аз: ОТРЕКОХ СЕ
    матеев: отрече ли се от Ганчо
    аз: ОТРЕКОХ СЕ
    матеев: отрече ли се от Ганчо
    аз: ОТРЕКОХ СЕ

    Сега клип да ви заснема ли? Казвате и вдигам жената да играе Матеев.

    МАТЕЕВ, ДОВОЛЕН ЛИ СИ?

    Въпросите ми бяха съвсем културни. Получих и такива отговори. Благодарих както е редно. Цирка стана заради писмото до Мария Габриел. ЗАЩО? Матеев какво ти стана. Не се държиш като нормален човек.

    Няма да стана член на конфедерацията и изтъкнах причините за това. Има и още една причина и сега ще споделя и нея. Аз не бих се задоволил да съм обикновен член и веднага бих се насочил към управителния съвет. Там обаче ще станем на кълбета в буквалния смисъл защото аз съм много работлив ни и много критичен, а ти не носиш на абсолютно никаква критика. Ще се избием.

    Матеев,да си броим ръчичките (лайковете) беше натрапена от теб идея. Към момента под моя пост има 18 бр а под твоя 8бр. или наистина съм полудял.

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
    Ами Юри преди да искаш трябва да дадеш! Нямам отношение към конфедерацията, но как някой търси сметка някому без да си е мръднал пръста. Ако някога стигна до там че да членувам в пчеларска организация ще стана член на конфедерацията, ще си плащам членския внос и ще изисквам- дотогава каквото направи Матеев ми е чист подарък ( и не само на мен) а както знаеш на харизан кон зъбите не се гледат.
    Венци, ти от къде знаеш дали съм дал нещо или не? Пръста съм си го мърдал много пъти и съм в пълното си право поне да питам. Без да обиждам. Без да обвинявам. ОБАЧЕ АЗ НЕ СЪМ МИШОК, и се боря и на харизания кон зъбите да са здрави. Моя грешка и ще я поправя.

  6. #66
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    ..... не е ли редно като представител на Ганчовистите да напишеш какво е направил Ганчо през последните 13 години .....
    ........

    Аз смятам че ВСЕКИ ЧЛЕН на някоя пчеларска организация трябва ДА ИЗИСКВА своите права и ДА ЗНАЕ, какво реално тя е свършила за него, независимо кой е нейния лидер и как се казва. САМО и ЕДИНСТВЕНО по този начин въпросните лидери могат да бъдат поддържани във форма и да са полезни за своите членове.

    АЗ СЪМ УБЕДЕН, че пчеларското дружество във Ст. Загора отдавна не е търсило сметка за дейностите на организацията, в която членува (съдейки по случващото се в останалите дружества). ДА, обаче именно тази безропотност, кара лидерите (вкл и политиците) да бъдат лениви и нехайни в преследване на общественополезни каузи. И след като знаят, че каквото и да направят, няма кой да им потърси сметка (освен съвестта им), ами що пък да не бръкнат и те в кацата с меда?


    Единствения изход от ситуацията, който виждам, е да се поставят УЛТИМАТУМИ - или организацията да си върши задълженията, или съответното пчеларско дружество излиза на свободния пазар, в оглеждане за нов господар!
    Ето тука е задачата на всеки член на някое пчеларско дружество, принадлежащо към някоя национална организация да възбуди такава дискусия и да бъде свикано на Общо събрание за решаване на този въпрос.
    Ако не се стигне до консенсус, недоволните членове по-добре просто да напуснат дружеството, отколкото да подпомагат воденето на политика, с която не са съгласни!!!


    ХОРА ТЪРСЕТЕ СИ ПРАВАТА!!!!
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  7. #67
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    При това положение едно "благодаря" нямаше да е излишно, пък чак после започни с критиките, че е можело да да се направи и повече и да се похарчат още повече чужди (а не твои) пари.
    Пак си прочетох постовете и никъде не видях да съм критикувал, да съм казал че може да се направи повече и да се харчат някакви пари.
    АЗ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СЪМ ЛУД (все още) И МОГА ДА ЧЕТА.

  8. #68
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията

    ....
    ЗАПОЧВАМ ГО ПУБЛИЧНО И РИТУАЛНО

    матеев: отричаш ли се от Ганчо
    аз: ОТРИЧАМ СЕ
    матеев: отричаш ли се от Ганчо
    аз: ОТРИЧАМ СЕ
    матеев: отричаш ли се от Ганчо
    аз: ОТРИЧАМ СЕ
    матеев: отричаш ли се от Ганчо
    аз: ОТРИЧАМ СЕ
    (на всеки въпрос и отговор сменяме посоките на света)

    матеев: отрече ли се от Ганчо
    аз: ОТРЕКОХ СЕ
    матеев: отрече ли се от Ганчо
    аз: ОТРЕКОХ СЕ
    матеев: отрече ли се от Ганчо
    аз: ОТРЕКОХ СЕ
    матеев: отрече ли се от Ганчо
    аз: ОТРЕКОХ СЕ

    .....

    :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl Пропусна единствено заплюването.

    Ако всички в твоето дружество бяха такива зилоти, крепостите на кухите организации щяха да бъдат с една по-малко.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  9. #69
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    АЗ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СЪМ ЛУД (все още) И МОГА ДА ЧЕТА.[/QUOTE]
    Предлагам да обединим всичките последни цветни мненията в следния лозунг- "Габриел пак подлуди българските пчелари"! За което и благодарим!!!! Аз също подкрепих питането на Рости към Мария Габриел, ама явно е било губене на време! Сигурно Мария Габриел ще си каже мнението при следващото/поредното, предпоследното и т.н./ обединение на "лудите, които НЕ могат да четат".

  10. #70
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    АЗ СЪМ УБЕДЕН, че пчеларското дружество във Ст. Загора отдавна не е търсило сметка за дейностите на организацията, в която членува (съдейки по случващото се в останалите дружества). ДА, обаче именно тази безропотност, кара лидерите (вкл и политиците) да бъдат лениви и нехайни в преследване на общественополезни каузи. И след като знаят, че каквото и да направят, няма кой да им потърси сметка (освен съвестта им), ами що пък да не бръкнат и те в кацата с меда?


    ХОРА ТЪРСЕТЕ СИ ПРАВАТА!!!!
    Дружеството в Стара Загора не е търсило сметка от миналата зима до колкото си спомням. Тогава Ганчо идва да даде отчет за дейността си.
    В дружеството не се говори за пчеларски политики ВЪОБЩЕ. Хората са безкрайно огорчени и не искат да говорят и обсъждат никой от пчеларските лидери. Дори и да съм се опитвал да повдигам въпроси свързани с тях или с някакви решения на министерството и на ДФЗ въпроса се е обсъждал максимум 3-4 минути с пълно отвращение и толкова. Тук се създава някаква мантра, че всяка седмица се събират някакви хора и мислят за подривна дейност, лъжи, кражби и т.н. Имаме си програма с лектори. Тази година бях помолен аз да се заема и почти цялата е по мое предложение. Поканил съм и нашия съгражданин Георги Христов член на новата развъдна асоциация (тези дни ще се свържа с него да обсъдим нещата ,че ще вземе и това да се тълкува като провокация). Когато нямаме лекция си имаме мултимедия и си гледаме филмчета и клипчета. Обсъждаме зазимяване, сезона, опаразитяване и т.н. Повтарям НИКАКВИ РАЗГОВОРИ ЗА ПОЛИТИКА В СЕКТОРА. Пием по едно питиенце в заведение до залата и си тръгваме. И за какво сега да спра да ходя да се виждам с тея хора, и да си прекарваме 2-3 часа приятно обединени от разговорите за пчелите.
    Иначе принципно си абсолютно прав, че сметка трябва да се търси ама като виждаш тук и сега какво се случва дали скоро някой ще посмее да дири сметка на ръководителя си.

 

 
Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •