Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Резултати от 111 до 114 от общо 114
  1. #111
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    По въпроса със сайта на КБП - той трябваше да се вижда на двата домейна kbp.bg и cbb.bg. Бяхме забравили да ги платим, и някой веднага ги беше грабнал тези два домейна. Не че му трябваха - просто е искал да ни направи мръсно. Подадохме жалба и влязохме с процедура по доказване на това, че ние имаме законовото право да ги притежаваме. Тази процедура скоро ще приключи и до ден-два сайта отново ще бъде видим в публичното пространство.

  2. #112
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Някой може ли да ме насочи, къде да се запозная с устава на КБП? Сайта им не работи, Матеев не вдига телефон.
    Ха-ха .....
    С моя телефон е лудница. Много хора ми звънят и не всеки път съм в състояние да го вдигам, особено в работно време. Виж вечерите или в почивните дни можеш спокойно да звъниш.

  3. #113
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,023
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Предполагам, че админа е зает, но вероятно ще има отговор.
    Ехаааа, Матеев бил тук. Аз нали ви казах, че ще дойде.

  4. #114
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Не знам дали тази тема е правилната, но има една подходяща заключена, та затова тази. На 12.01.2019 се проведе събранието на КБП. Бях там, гледах, слушах, питах. Като че ли би било добре някой да публикува във форума доклада, изнесен на събранието, там много неща стават по-ясни. Може и нещо от дискусиите, но това е повече работа.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •